Interliga U11 na Hluboké

Míša Malát proti Eagles

Tímto víkendem začíná na Hluboké období plné turnajů. Jako první využije domácího areálu tým U11. Zapojí se do tzv. Interligy, která se hraje systémem turnajů (3 za sezónu). Cílem Interligy je vzájemný kontakt týmů z celé republiky, které chtějí odehrát více kvalitních zápasů. 

Pro hlubocké družstvo skýtá Interliga možnost utkat se s pražskými týmy. Jelikož odehrajeme 5 zápasů (délka 90 minut) za víkend, prověří to dostatečně celou sestavu včetně nadhazovačské baterie. Hrajeme doma, tak bychom se měli předvést v co nejlepším světle. 

Sobotní program začínáme proti Tempu Praha, následuje souboj s Eagles Praha a Piráty Žácléř. Našimi nedělními soupeři jsou Kotlářka Praha a Spálené Poříčí. Po skončení posledního nedělního zápasu doporučuji zůstat na hřišti a podívat se na utkání dvou předních týmů mužské ČML Sokol Hluboká - Blesk Jablonec. 

Z 15 současných hráčů týmu bude chybět Sára Černá, která pojede s týmem žákyň na turnaj do Chomutova a v neděli Lukáš Jelínek, který bude hrát za U9 Interligu v Praze. Pro nás trenéry i pro hráče by to měl být svátek. Domácí hřiště, příznivci, dobří soupeři, hodně zápasů. Užijme si to.

Informace

Termín: 25.-26.4. 2015

Místo: Hluboká

Sraz:  v sobotu 8:30 - připraveni v dresech, konec cca v 17:00, v neděli sraz v 9:45

Stravování: pro objednané zajištěn oběd na místě, ostatní ve vlastní režii

Nominace: Lukáš Blažek, Lukáš Jelínek, Míša Malát, Bóďa Lexa, Máťa Hošna, Máťa Klang, Pepa Kovanda, Sofka Pokorná, Martin Zíka, Viktor Sedláček, David Jelínek, Ondra Humpolec, Filip Hanzalík, Verča Fuková

Trenéři: Radek Drmota, Jiří Mlsek

S sebou: dres (modrý i bílý), další baseballové vybavení (včetně suspenzoru),  svačinu, pití, kapesné na stravovaní

Rozpis: v příloze

Odkaz na informace o Interlize: http://praha.baseball.cz/index.php?action=article&id=149

PřílohaVelikost
Interliga_U11_2015.xls27 KB