Turnaj žákyň v Praze

Čtrnáct dní po premiéře v Chomutově zažijí žákyně další turnaj 2.ligy žákyň. Původně jsme neměli v plánu turnaj obsadit, ale nakonec jsme raději využili tento termín před dalším pražským turnajem 13.-14.6., kdy víme, že bychom tým určitě nedali dohromady.Na turnaji potřebujeme zvládnout překážku v podobě nadhozu, v němž nemáme ještě zkušenosti. Na druhou stranu to může být cenná zkušenost, kterou pak využijeme na turnaji na Hluboké. 

Termín: 9.-10.5. 2015

Místo: Praha, hrát se bude na: ZŠ Jana Wericha, Španielova 1111, Praha 6

Sraz:  v sobotu 8:00 na Hluboké na parkovišti u hřiště nebo v 10:00 přímo na hřišti v Praze

Ubytování: v tělocvičně - je k dispozici všem týmům, které o to projeví na místě zájem za cenu 800,- Kč tým/noc, individuálně možné i jinak

Stravování: Na hřišti bude provozováno drobné občerstvení manželů Pineckerových, kteří budou mít točenou kofolu nebo malinovku a drobné pokrmy na grilu jako klobásy, řízky případně polévku či buchty a sušenky.

V těsné blízkosti hřiště je samoobsluha Norma a čínská restaurace. V docházkové vzdálenosti je Albert, McDonalds a další restaurace. Stravování je možné i v obchodním řetězci Globus. Pokud se přepravíte autobusem č. 180 z nedaleké zastávky Sídliště Řepy do stanice Zličín (jízdní řád v příloze), tak se ocitnete v obchodní zóně Zličín, kde je zmiňovaný Globus s levnější restaurací, ale i další fastfoody jako KFC a pizzerie.

Jako bonus Vám můžeme nabídnout delivery servis pizzy z místních podniků, které můžeme vřele doporučit:www.pizzamotol.cz (so, ne 11:00 - 22:00) nebo http://www.jerrys.cz (11:00 - 24:00)

Nominace: Lucka Blažková, Sára Černá, Kačka Fuková, Verča Fuková, Tereza Jílková, Anička Prčková, Aneta Švecová + 3 holky z Trhových Svinů

Trenéři: Martin Štěrba (sobota), Radek Drmota (neděle)

S sebou: dres (modrý), bílé kalhoty, případně i modré baseballové kraťasy (pokud máte k dispozici), další baseballové vybavení,  svačinu, pití, kapesné na stravovaní dle vlastního uvážení, příspěvek na dopravu 250,- Kč

Ostatní: Po dobu turnaje bude mít každý tým vlastní šatnu, kde si (ovšem bez garance 100% bezpečnosti) může nechat své vybavení.

Rozpis: v příloze

PřílohaVelikost
Rozpis_ZSJW_Storms_Repy_2_.liga_zakyn_8_tymu_.xls33 KB