Letní program kategorie U13

Petr Vojta v zápase proti Wolfs Domažlice

Tento víkend jsme odehráli poslední zápasy jarní části. Příští týden nás čekají tréninky v úterý a ve čtvrtek od 16:45 do 18:45.

V termínu od 7. do 11. července se na Hluboké koná baseballový kemp, kde bude stejně jako loni přítomen envoy coach Devery Van De Keere.

Pak bude následovat přestávka, protože většina hráčů je rozjeta po celé republice či Evropě. Začátek podzimních tréninků bude 18. srpna (úterý) v režimu úterý a čtvrtek od 16:45 do 18:45. Poslední týden v srpnu budeme opět trénovat třikrát týdně, tzn., že připojíme ještě středu. Na konci prázdnin (28. až 30. srpna) nás čeká turnaj Back to School v Praze – info bude upřesněno.

Následující víkend, tj. 5. a 6. září, bude play-off oblasti (info bude upřesněno), o víkendu 12. a 13. září se koná závěrečný turnaj interligy v Ostravě a následující pátek až neděli (18. až 20. září) je mistrovství České republiky! Jedná se o vrchol sezóny!!

Z termínovky je zřejmé, že září bude hodně časově náročné!

Prosím o pečlivé zaznamenání termínů. Byla by škoda se nezúčastnit těchto vrcholných akcí z důvodu špatných známek ve škole, nemocí či rodinných akcí…

Pokud budou mít hráči zájem, mohou si na hřišti zatrénovat kterýkoliv den o prázdninách (doporučuji ráno nebo navečer kvůli teplu).

Velice rád bych poděkoval všem hráčům za předvedené výkony, rodičům za podporu při trénování, zajištění dopravy a vytvoření fanklubu. Všem přeji krásné prázdniny, plno zážitků z cest a šťastné návraty zpátky domů.

Za realizační tým U13 Ondra Konvalinka