Little league baseball 2016

V roce 2016 se kvalifikační turnaj regionálních výběrů Little league uskuteční 28.-29.5. na jižní Moravě. Loni se náš výběr Jihozápad umístil na 3.místě a připsal si první historické vítězství (nad regionem severní Morava + východní Čechy). V nadcházejícím roce bychom rádi tento výsledek minimálně potvrdili. Favority lze hledat zejména ve výběrech jižní Moravy a Prahy. Hráči Jihozápadu mohou vidět motivaci v možnosti utkat se a potrápit právě takové týmy. Šanci dostat se do výběru pro rok 2016 mají kluci i holky narození v intervalu 1.5.2003 až 30.4.2005.

První seznamovací trénink proběhne tuto sobotu 12.prosince v Domažlicích. Trénink bude od 10.00 do 16.30 a bude mít dvě části (o přestávce bude oběd). Na programu bude fyzička, podstatně více pak baseballové dovednosti. Jsou pozváni hráči ze Spáleného Poříčí, Domažlic a Hluboké. Ještě se nejedná o výběr, spíš chceme, aby se hráči setkali a uvědomili si, že už tým tvoříme a že tam mohou patřit. 

Na tento trénink nebudu dělat nominaci. Uvědomuji si, že máte náročný předvánoční program (projekt softballu, tréninky v Praze, atd.). Samozřejmě bych si přál, aby do Domažlic jeli všichni, kteří na sobě pracují a mají ambice být ve výběru. Neúčast v Domažlicích neznamená stop. O nominaci bude nejvíce rozhodovat aktuální forma v dubnu a v květnu a to, zda hráč může být pro výběr užitečný na určitém postu (např. nadhazovač, catcher apod.).

Informace

Odjezd: v 7:00 od sokolovny

Místo konání: ?

S sebou: vše potřebné na baseball, včetně catcherů, pití, müsli tyčku, banán

Oběd: zajištěn, platí si každý účastník

Doprava: dle dispozic, příspěvek na dopravu individuálně

Návrat: po 19.00

Rozpis tréninku v příloze

Na trénink do Domažlic se přihlašujte a způsob dopravy vyplňujte na známém odkazu:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1z4ZTjzd_u3nPVixkUZNbxtLmqpMXEHWX...

PřílohaVelikost
Trenink_little_league_2016.docx14.56 KB