Zimní příprava v Sokol Hluboká

Hluboká Baseball & Softball Club

Zimní příprava našich týmů je v plném proudu. Tréninku se naplno věnují naši MUŽI A, ale také ti nejmenší v PŘÍPRAVCE. Důležitá je celková kondice, to ví každý z trenérů, a tak hráči trénují obratnost, vytrvalost, mrštnost, sílu, výskok, pružnost, odraz, ale také hod a odpal. Tréninky jsou tedy v zimní přípravě orientované na dvě části. První se věnuje kondiční přípravě, kdy jsou hráči trénování na celkovou kondici a druhá část je pak zaměřena na baseballový trénink a zlepšování dovedností hráče. Zde se trénink zaměřuje více na individuální kvality a dovednosti hráče. 

Některé z našich týmů se také v zimní přípravě účastní menších turnajů, kterých je málo, ale především pro mladší hráče je to jedna z motivací ke hře a k tomu, aby měli možnost si lépe nacvičit pravidla hry, strategii hry, odpaly s nadhozy a také viděli kvality druhých týmů a mohli se tak inspirovat k lepším výkonům. Prozatím se turnaje účastnili naši nejmenší v PŘÍPRAVCE, kteří si zahráli v listopadu na ZŠ Hluboká společně se žáky z baseballových kroužků Sokol Hluboká a také s hráči z Trhových Svinů. Na ZŠ Hluboká si svůj menší turnaj zahráli také U11 a U13. Další turnaje jsou teprve před námi. Zahrát si baseball pojedou např. U11 do Hrotovic, kadetky a žákyně se budou účastnit IndooCup16W a opět si U11 a U13 zahrají turnaj na ZŠ Hluboká.

Minulý týden, jsme se byli podívat na trénink U13, U11 a PŘÍPRAVKY. Velmi nás potěšilo nadšení hráčů do tréninku. A není divu. Tréninky byly plné her a různých cvičení, prověřujících jejich kondiční zdatnost a také baseballové dovednosti. Nechyběly tedy nácviky odpalů, nadhozů a polařských akcí.

A jak to na trénincích vypadalo? Na to se můžete podívat v jednotlivých galeriích zde:

PŘÍPRAVKA: fotografie wym-1481615258616 a video wym-1481615526961

U11: fotografie wym-1481615324023 a video wym-1481615500482

U13: fotografie wym-1481615364399 a video wym-1481615445344

MUŽI A: fotografie wym-1481615849910, wym-1481616166922 a video wym-1481616210034

G
M
T
Rozpoznat jazykAfrikánštinaAlbánštinaAngličtinaArabštinaArménštinaÁzerbájdžánštinaBarmštinaBaskičtinaBěloruštinaBengálštinaBosenštinaBulharštinaCebuánštinaČeštinaČičevštinaČínština (Trad)Čínština (Zied)DánštinaEsperantoEstonštinaFilipínštinaFinštinaFrancouzštinaGalicijštinaGruzínštinaGudžarátštinaHaitská KreolštinaHauštinaHebrejštinaHindštinaHmongštinaHolandštinaChorvatštinaIgboštinaIndonéštinaIrštinaIslandštinaItalštinaJaponštinaJavánštinaJidišJorubštinaKannadštinaKatalánštinaKazaštinaKhmerštinaKorejštinaLaoštinaLatinaLitevštinaLotyštinaMaďarštinaMakedonštinaMalajálamštinaMalajštinaMalgaštinaMaltštinaMaorštinaMarátštinaMongolštinaNěmčinaNepálštinaNorštinaPandžábštinaPerštinaPolštinaPortugalštinaRumunštinaRuštinaŘečtinaSesothštinaSinhálštinaSlovenštinaSlovinštinaSomálštinaSrbštinaSundánštinaSvahilštinaŠpanělštinaŠvédštinaTádžičtinaTamilštinaTelužštinaThajštinaTurečtinaUkrajinštinaUrdštinaUzbečtinaVelštinaVietnamštinaZulu
AfrikánštinaAlbánštinaAngličtinaArabštinaArménštinaÁzerbájdžánštinaBarmštinaBaskičtinaBěloruštinaBengálštinaBosenštinaBulharštinaCebuánštinaČeštinaČičevštinaČínština (Trad)Čínština (Zied)DánštinaEsperantoEstonštinaFilipínštinaFinštinaFrancouzštinaGalicijštinaGruzínštinaGudžarátštinaHaitská KreolštinaHauštinaHebrejštinaHindštinaHmongštinaHolandštinaChorvatštinaIgboštinaIndonéštinaIrštinaIslandštinaItalštinaJaponštinaJavánštinaJidišJorubštinaKannadštinaKatalánštinaKazaštinaKhmerštinaKorejštinaLaoštinaLatinaLitevštinaLotyštinaMaďarštinaMakedonštinaMalajálamštinaMalajštinaMalgaštinaMaltštinaMaorštinaMarátštinaMongolštinaNěmčinaNepálštinaNorštinaPandžábštinaPerštinaPolštinaPortugalštinaRumunštinaRuštinaŘečtinaSesothštinaSinhálštinaSlovenštinaSlovinštinaSomálštinaSrbštinaSundánštinaSvahilštinaŠpanělštinaŠvédštinaTádžičtinaTamilštinaTelužštinaThajštinaTurečtinaUkrajinštinaUrdštinaUzbečtinaVelštinaVietnamštinaZulu
Hlasová funkce je omezena na 100 znaků