Trenérská B licence

Hluboká Baseball & Softball Club - trenérská licence B

Upřesňujeme, že další povinnou část B licence, Všeobecný základ (*), je možné si dodělat I dodatečně. Do pondělí 6.2. je možné se hlásit Evženii Votinské (ČBA) na Všeobecný základ, pořádaný Českým Olympijským Výborem.

K 2.2.2017 evidujeme na SPECIAIZACI těchto 14 trenérů: Čuhel Luboš, Dvořák Martin, Felkl Jan, Filip Jan, Hasal Štěpán, Kotačka Martin, Kučera Ivo, Mikšová Pavla, Preclík Jiří, Prokop Milan, Rambousek Tomáš, Rotter Michal, Šišolák Matěj, Šrut Martin.

Podmínky účasti:

*věk minimálně 18 let,

*držitel III. trenérské třídy (baseballové licence Rookie),

*nejméně 3 roky potvrzené trenérské praxe,

*zaplacený účastnický poplatek (do 24.2.2017)

Připomínáme: Absolvování kompletní II. trenérské třídy (všeobecný základ a specializace baseball) je nutnou součástí pro udělení baseballových trenérských licencí, které jsou potřeba pro seniorský baseball a většinu reprezentačních trenérských pozic.

Trenérské vzdělávání a přehled licencí (wym-1486126791189) – povinnost licencí platí i pro trenéry s cizí státní příslušností (!). Licenci trenéra je potřeba uvádět i v přihlášce do celostátních soutěží ČBA. Kontrolu bude provádět STK ČBA.

(!) Trenéři s cizí státní příslušností musí požádat TMK na tmk@baseball.cz o přezkoušení. Povinnost kontaktování TMK je na straně trenéra a klubu.

Termín školení: 3.-5.3.2017.

Zájemci se hlásí do 15.2.2017 na baseball@baseball.cz. Zahájení je naplánováno na pátek 3.3. od 15:30 hodin (sraz posluchačů v 15:00), ukončení školení bude v neděli v 15:30 hodin.  

Místo školení: areál Eagles Praha (restaurace, hala).

Garant školení: PaeDr. Zdeněk Josefus

Kontakt za ČBA: Evženie Votinská - votinska@baseball.cz

Účastnický poplatek: 2.000,-Kč.Účastnický poplatek se skládá na číslo účtu ČBA 1724008504 / 0600 (v.s. začátek rodného čísla před lomítkem) do 24.2.2017.

S sebou sportovní oblečení a obuv do haly, vlastní rukavici a pálku.

Program bude upřesněn na místě

Na konci školení obdrží absolventi certifikát z baseballové specializace. Při dodání potvrzení i ze Všeobecného základu, obdrží držitelé minimálně licenci Coach.

Pro ucelenou informaci o trenérských školeních připomínáme, že pro zájemce o III. trenérskou třídu (licence Rookie) je připravena víkendová klinika Rookie Coaches Clinic v Litomyšli ve dnech 17.-19.3., kterou stejně jako Horskou kliniku připravuje Roman Lipavský. Hlásit se můžete přes webové stránky wym-1486126820842, na kterých zároveň najdete veškeré potřebné informace.

G
M
T
Rozpoznat jazykAfrikánštinaAlbánštinaAngličtinaArabštinaArménštinaÁzerbájdžánštinaBarmštinaBaskičtinaBěloruštinaBengálštinaBosenštinaBulharštinaCebuánštinaČeštinaČičevštinaČínština (Trad)Čínština (Zied)DánštinaEsperantoEstonštinaFilipínštinaFinštinaFrancouzštinaGalicijštinaGruzínštinaGudžarátštinaHaitská KreolštinaHauštinaHebrejštinaHindštinaHmongštinaHolandštinaChorvatštinaIgboštinaIndonéštinaIrštinaIslandštinaItalštinaJaponštinaJavánštinaJidišJorubštinaKannadštinaKatalánštinaKazaštinaKhmerštinaKorejštinaLaoštinaLatinaLitevštinaLotyštinaMaďarštinaMakedonštinaMalajálamštinaMalajštinaMalgaštinaMaltštinaMaorštinaMarátštinaMongolštinaNěmčinaNepálštinaNorštinaPandžábštinaPerštinaPolštinaPortugalštinaRumunštinaRuštinaŘečtinaSesothštinaSinhálštinaSlovenštinaSlovinštinaSomálštinaSrbštinaSundánštinaSvahilštinaŠpanělštinaŠvédštinaTádžičtinaTamilštinaTelužštinaThajštinaTurečtinaUkrajinštinaUrdštinaUzbečtinaVelštinaVietnamštinaZulu
AfrikánštinaAlbánštinaAngličtinaArabštinaArménštinaÁzerbájdžánštinaBarmštinaBaskičtinaBěloruštinaBengálštinaBosenštinaBulharštinaCebuánštinaČeštinaČičevštinaČínština (Trad)Čínština (Zied)DánštinaEsperantoEstonštinaFilipínštinaFinštinaFrancouzštinaGalicijštinaGruzínštinaGudžarátštinaHaitská KreolštinaHauštinaHebrejštinaHindštinaHmongštinaHolandštinaChorvatštinaIgboštinaIndonéštinaIrštinaIslandštinaItalštinaJaponštinaJavánštinaJidišJorubštinaKannadštinaKatalánštinaKazaštinaKhmerštinaKorejštinaLaoštinaLatinaLitevštinaLotyštinaMaďarštinaMakedonštinaMalajálamštinaMalajštinaMalgaštinaMaltštinaMaorštinaMarátštinaMongolštinaNěmčinaNepálštinaNorštinaPandžábštinaPerštinaPolštinaPortugalštinaRumunštinaRuštinaŘečtinaSesothštinaSinhálštinaSlovenštinaSlovinštinaSomálštinaSrbštinaSundánštinaSvahilštinaŠpanělštinaŠvédštinaTádžičtinaTamilštinaTelužštinaThajštinaTurečtinaUkrajinštinaUrdštinaUzbečtinaVelštinaVietnamštinaZulu
Hlasová funkce je omezena na 100 znaků