Dobrovolné tréninky, kouč Devery na Hluboké

Devery van de Keere

Vstupujeme do závěrečné fáze zimní přípravy a je důležité ještě co nejvíce potrénovat a vylepšit individuální baseballové dovednosti jako je nadhoz či švih na pálce. Kromě týmových tréninků je nyní možno se na toto zaměřit v rámci dobrovolných individuálních tréninků. 

Už 22.1. proběhl trénink s Davidem Smetanou. Další trénink s Davidem je vypsán na neděli 19.2. Klub také oslovil zahraniční trenéry, na které máme kontakty. Z nich se podařilo získat Deveryho van de Keera, který už na Hluboké třikrát velmi kvalitně trénoval. Naposledy loni během srpna. Kanadský trenér řadu let působící v Rakousku a nyní v Německu na Hlubokou zavítá 21.2. a do 26.2. V tomto období to pro něj byl jediný vyhovující termín. Přiletí z baseballového kempu v Londýně a po týdnu na Hluboké směřuje ke svému novému zaměstnavateli do Kolína nad Rýnem. 

Bude na týmových trénincích a nabídne také velký prostor pro individuální trénink. Samozřejmě bude k dispozici i během dopoledne ve všední dny. Deveryho přítomnost na Hluboké je tak cenná, že doporučuji využít i tento čas. 

Na tréninky s Davidem a Deverym se mohou hlásit všichni hráči napříč klubem přes formulář: 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1z4ZTjzd_u3nPVixkUZNbxtLmqpMXEHWX...