Hry přátelství U15

Hluboká Baseball & Softball Club - turnaj Hry přátelství U15

Předcházející prodloužený víkend (7.4. - 9.4.) se v Hluboké nad Vltavou uskutečnil mezinárodní turnaj Hry přátelství U15. Během turnaje si hráči zahráli v zimě, dešti i při sluníčku, které provázelo hráče poslední finálový den, kdy proběhlo také vyhlášení vítěze a byly předány individuální ceny.

Během turnaje bylo odehráno celkem 18 zápasů na dvou hřištích. Mezi týmy byla vidět dobrá nálada, soupeřivost a především dobrá hra. Nejmladšími účastníky tohoto turnaje byli baseballisté Sokol Hluboká U13, kteří se na turnaj přihlásili jako náhradníci. Byla to pro ně velká výzva postavit se starším hráčům a během turnaje ukázali opravdu pěknou hru. Ze zahraničních týmů přijal pozvání tým z Běloruska.

Zúčastněné týmy
skupina Askupina B
JZČARROWS OSTRAVA
EAGLES PRAHASABAT PRAHA
TECHNIKA BRNOKOTLÁŘKA PRAHA
BASEBALL CLUB MINSKSOKOL HLUBOKÁ U13

Pořadí ve skupině
skupina A výhry/prohryskupina B výhry/prohry
1. EAGLES PRAHA 2/11. SABAT PRAHA 3/0
2. BASEBALL CLUB MINSK 2/12. ARROWS OSTRAVA 2/1
3. TECHNIKA BRNO 2/13. KOTLÁŘKA PRAHA 1/2
4. JZČ 0/34. SOKOL HLUBOKÁ U13 0/3

Výsledné umístění týmů
1. místoARROWS OSTRAVA
2. místoBASEBALL CLUB MINSK
3. místoEAGLES PRAHA
4. místoSABAT PRAHA
5. místoTECHNIKA BRNO
6. místoKOTLÁŘKA PRAHA
7. místoJZČ
8. místoSOKOL HLUBOKÁ U13

Gratulujeme týmům k umístění a budeme se těšit na další ročník Her přátelství U15.

Poděkování patří nejen zúčastněným týmům, hráčům a jejich trenérům, ale také rozhodčím a zapisovatelům, bez kterých by zápasy nemohly být odehrány. Zároveň děkujeme restauračnímu personálu za péči o hladové baseballové krky a za poskytnuté ubytování.

G
M
T
Rozpoznat jazykAfrikánštinaAlbánštinaAngličtinaArabštinaArménštinaÁzerbájdžánštinaBarmštinaBaskičtinaBěloruštinaBengálštinaBosenštinaBulharštinaCebuánštinaČeštinaČičevštinaČínština (Trad)Čínština (Zied)DánštinaEsperantoEstonštinaFilipínštinaFinštinaFrancouzštinaGalicijštinaGruzínštinaGudžarátštinaHaitská KreolštinaHauštinaHebrejštinaHindštinaHmongštinaHolandštinaChorvatštinaIgboštinaIndonéštinaIrštinaIslandštinaItalštinaJaponštinaJavánštinaJidišJorubštinaKannadštinaKatalánštinaKazaštinaKhmerštinaKorejštinaLaoštinaLatinaLitevštinaLotyštinaMaďarštinaMakedonštinaMalajálamštinaMalajštinaMalgaštinaMaltštinaMaorštinaMarátštinaMongolštinaNěmčinaNepálštinaNorštinaPandžábštinaPerštinaPolštinaPortugalštinaRumunštinaRuštinaŘečtinaSesothštinaSinhálštinaSlovenštinaSlovinštinaSomálštinaSrbštinaSundánštinaSvahilštinaŠpanělštinaŠvédštinaTádžičtinaTamilštinaTelužštinaThajštinaTurečtinaUkrajinštinaUrdštinaUzbečtinaVelštinaVietnamštinaZulu
AfrikánštinaAlbánštinaAngličtinaArabštinaArménštinaÁzerbájdžánštinaBarmštinaBaskičtinaBěloruštinaBengálštinaBosenštinaBulharštinaCebuánštinaČeštinaČičevštinaČínština (Trad)Čínština (Zied)DánštinaEsperantoEstonštinaFilipínštinaFinštinaFrancouzštinaGalicijštinaGruzínštinaGudžarátštinaHaitská KreolštinaHauštinaHebrejštinaHindštinaHmongštinaHolandštinaChorvatštinaIgboštinaIndonéštinaIrštinaIslandštinaItalštinaJaponštinaJavánštinaJidišJorubštinaKannadštinaKatalánštinaKazaštinaKhmerštinaKorejštinaLaoštinaLatinaLitevštinaLotyštinaMaďarštinaMakedonštinaMalajálamštinaMalajštinaMalgaštinaMaltštinaMaorštinaMarátštinaMongolštinaNěmčinaNepálštinaNorštinaPandžábštinaPerštinaPolštinaPortugalštinaRumunštinaRuštinaŘečtinaSesothštinaSinhálštinaSlovenštinaSlovinštinaSomálštinaSrbštinaSundánštinaSvahilštinaŠpanělštinaŠvédštinaTádžičtinaTamilštinaTelužštinaThajštinaTurečtinaUkrajinštinaUrdštinaUzbečtinaVelštinaVietnamštinaZulu
Hlasová funkce je omezena na 100 znaků
PřílohaVelikost
Hry_pratelstvi_-_vysledna_tabulka.pdf293.55 KB