První zápasy U11 na domácí půdě

Hluboká Baseball & Softball Club

V neděli odehráli naše U11 první domácí zápas proti Plzeň "B". Počasí nás na začátku trošku potrápilo, ale to hráči zvládli na výbornou a v prvním zápase vyhráli 12:7. Získali jsme tak první cenné vítězství v oblasti. Po 20-ti minutové přestávce začal druhý zápas, kde nám soupeř po našich chybách v obraně nasázel v první směně hned 4 body. Náskok jsme sice stáhli, ale soupeři se podařilo odskočit na konečných 13:2.

Další utkání nás čeká v sobotu 6.května opět na domácím hřišti od 11:00 a 13:00 hod.

O státních svátcích 1.5. a 8.5. bude volno.

V termínu 13.5. a 14.5. se hraje v Ledenicích Stříbrný Superpohár (spát se bude doma), pouze pro hráče ročníku 2007 a 2009.

Hnedka další víkend v termínu od 19.5. do 21.5. hrajeme kvalifikaci Českého baseballového poháru u nás na Hluboké. Další informace budou rozeslány SMS zprávou později dle rozpisu.

Veškeré další informace jsou na webových stránkách klubu wym-1493099373620 (soubor: Termínovka 2017).

Za realizační tým HC Ondra Konvalinka.

G
M
T
Rozpoznat jazykAfrikánštinaAlbánštinaAngličtinaArabštinaArménštinaÁzerbájdžánštinaBarmštinaBaskičtinaBěloruštinaBengálštinaBosenštinaBulharštinaCebuánštinaČeštinaČičevštinaČínština (Trad)Čínština (Zied)DánštinaEsperantoEstonštinaFilipínštinaFinštinaFrancouzštinaGalicijštinaGruzínštinaGudžarátštinaHaitská KreolštinaHauštinaHebrejštinaHindštinaHmongštinaHolandštinaChorvatštinaIgboštinaIndonéštinaIrštinaIslandštinaItalštinaJaponštinaJavánštinaJidišJorubštinaKannadštinaKatalánštinaKazaštinaKhmerštinaKorejštinaLaoštinaLatinaLitevštinaLotyštinaMaďarštinaMakedonštinaMalajálamštinaMalajštinaMalgaštinaMaltštinaMaorštinaMarátštinaMongolštinaNěmčinaNepálštinaNorštinaPandžábštinaPerštinaPolštinaPortugalštinaRumunštinaRuštinaŘečtinaSesothštinaSinhálštinaSlovenštinaSlovinštinaSomálštinaSrbštinaSundánštinaSvahilštinaŠpanělštinaŠvédštinaTádžičtinaTamilštinaTelužštinaThajštinaTurečtinaUkrajinštinaUrdštinaUzbečtinaVelštinaVietnamštinaZulu
AfrikánštinaAlbánštinaAngličtinaArabštinaArménštinaÁzerbájdžánštinaBarmštinaBaskičtinaBěloruštinaBengálštinaBosenštinaBulharštinaCebuánštinaČeštinaČičevštinaČínština (Trad)Čínština (Zied)DánštinaEsperantoEstonštinaFilipínštinaFinštinaFrancouzštinaGalicijštinaGruzínštinaGudžarátštinaHaitská KreolštinaHauštinaHebrejštinaHindštinaHmongštinaHolandštinaChorvatštinaIgboštinaIndonéštinaIrštinaIslandštinaItalštinaJaponštinaJavánštinaJidišJorubštinaKannadštinaKatalánštinaKazaštinaKhmerštinaKorejštinaLaoštinaLatinaLitevštinaLotyštinaMaďarštinaMakedonštinaMalajálamštinaMalajštinaMalgaštinaMaltštinaMaorštinaMarátštinaMongolštinaNěmčinaNepálštinaNorštinaPandžábštinaPerštinaPolštinaPortugalštinaRumunštinaRuštinaŘečtinaSesothštinaSinhálštinaSlovenštinaSlovinštinaSomálštinaSrbštinaSundánštinaSvahilštinaŠpanělštinaŠvédštinaTádžičtinaTamilštinaTelužštinaThajštinaTurečtinaUkrajinštinaUrdštinaUzbečtinaVelštinaVietnamštinaZulu
Hlasová funkce je omezena na 100 znaků