Interliga U13

Interliga U13 se letos skládá ze dvou turnajů. Ten první na konci května se uskutečnil na Hluboké. V rámci trojdenního soupeření se odehrálo 20 zápasů. Sokol Hluboká U13 byl nalosován do skupiny se Slováky ze Skalice, Sabatem red a Tempem Praha. Ve druhé skupině usilovali o postup do semifinále pražští Eagles, Kotlářka a Sabat blue a Spálené Poříčí. 

Ve skupině jsme nepředváděli moc pěkný baseball. Chvályhodné bylo, že alespoň zápas o postup se Sabatem red jsme otočili po nepříznivém průběhu z 3:8 na 9:8. 

V semifinále jsme se potkali s těžkým sokem Eagles, ale zlepšili jsme hru a sehráli povětšinou vyrovnaný zápas. Eagles přece jen více zatlačili v útoku a vyhráli zaslouženě 6:2. Ve druhém semifinále přetlačilo Tempo Kotlářku 6:5. Poslední dva zápasy o medaile narušila bouřka. Zatímco utkání mezi Hlubokou a Kotlářkou se dohrálo celé, z finále se stihlo pouze 40 minut. 

Proti Kotlářce jsme předvedli dobrou hru založenou na přesném nadhozu, dobré obraně a výborné pálce. Z domácího turnaje jsme si odnesli 3.místo po vítězství 12:6. V nedokončeném finále průběžně vedlo Tempo nad Eagles. Dohrávka po bouřce již z důvodu nehratelného hřiště nebyla možná, tak se oba týmy dohodly, že v konečném pořadí turnaje budou respektovat výsledek zápasu.

Pořadí turnaje:

1. Tempo Praha

2. Eagles Praha

3. Sokol Hluboká

4. Kotlářka Praha

5. Sabat red

6. Sabat blue

7. Sharks Spálené Poříčí

8. Outman Skalica