Turnaje U11 a U9

Přípravné turnaje pro hráče U11

Minulý víkend odehráli naši hráči z U11 prestižní turnaj BACK2SCHOOL v Praze. Jednalo se o náš první vícedenní výjezd, a to hned do Prahy, konkrétně na Tempo Praha. Turnaj pro nás začal hned v pátek dopoledne proti Hrochům Brno, kdy kluci podlehli těsně 7:9. Další zápas ze skupiny proti Kotlářce jsme prohráli 6:12. Nepodařilo se nám postoupit do horní části, a tak jsme byli nuceni hrát o poslední místo. Zde jsme se utkali s Jabloncem, který nás porazil 9:3. V posledním zápase nás čekala Plzeň, kterou známe z naší jihozápadní oblasti. Zde jsme již byli rozehraní a soupeře jsme celkem jasně porazili 11:3. Celkově jsme tak skončili na 11. místě. Hlavním přínosem tohoto turnaje je rozehrát se před play-off a MČR U10 v coachballu.

Jedním z dalších zážitků byla páteční návštěva lasergame, kde se proti sobě postavili hráči, rodiče a trenéři!
Rád bych poděkoval všem rodičům za podporu při dopravě a fandění včetně tmelení kolektivu.

2. kolo interligy pro hráče  U9

Po červnové první části Interligy U9 (vyhrál Sokol Hluboká) nás čekalo závěrečné kolo za účasti klubů z Prahy - Tempa, Eagles, Kotlářky - a dále Baseball Plzeň, Piranhas Beroun a samozřejmě domácího týmu Sokol Hluboká. Prvním soupeřem Hluboké byla Kotlářka a ta nám podlehla 7:3. Druhým soupeřem měl být Blesk Jablonec, ale ten nakonec nedorazil. Další zápas byl proti Berounu a s tím si Hluboká poradila s konečným výsledkem 13:2. Tempo Titans podlehl Hluboké 0:9, a tak na nás bylo ještě zvládnout finálový zápas proti Eagles Praha. První směnu Hluboká vyhrála, ale pak už se nám Eagles začalo vzdalovat a konečný výsledek byl 12:4 pro Prahu. Hluboká tak obsadila druhé místo, ale v součtu bodů společně z první částí turnaje z června to pro nás znamenalo pro náš tým první místo v celkovém bodování a zlaté medaile pro naše bojovníky:-) Vítězná sestava - Ondra Hajný, Honzík Sekyrka, Aleš Humpolec, Lukáš Chromý, Adrian Rego, Dan Bárta, Matěj Kubát, Matyáš Hučík, Filip Lavička a pětiletý Kubík Váňa:-D Trenéři - Ondra Konvalinka, Zdeněk Hajný, Viktor Lavička a Michal Kubát. Skvělé partě rodičů také patří velké díky:-)

Za realizační tým Ondra