Sezóna U15

Během posledních dvou týdnů se posunulo plánování soutěžních zápasů U15 tak daleko, že termíny turnajů jsou stoprocentní a pražská soutěž je také z 90% jasná.

Do zápasů půjdeme s týmem, ve kterém je 10 hráčů U15 věku a 7 spadajících ještě do U13. Bonusem může být doplnění o holky ze softballu. I když program bude náročný můžeme hráče prostřídat s cílem zaměřit se naplno na nejdůležitější turnaje.

Klíčovým turnajem první části sezóny pro U15 bude ČBP od 14. do 17. června. Tam se bude rozhodovat o postupu na MČR. Vzhledem k tomu, že letos patříme k nejmladším týmům v kategorii, můžeme se kvalifikovat pouze pokud, budeme-li hrát na hranici svých možností. 

ČBP pravděpodobně proběhne v Brně, ale další jarní turnaje přivítáme na Hluboké. Sezónu odstartujeme 6.-8.4. turnajem Hry přátelství. Zatím jistí účastníci jsou: Minsk, Eagles, Tempo, Třebíč a Olomouc. Na začátku května si vyzkoušíme 2.ligu v softballu a uspořádáme také meziregionální kvalifikaci Junior League 26.-27.5. 

Dlouhodobou soutěž sehrajeme opět pod Pražskou oblastí, kde si zahrajeme dvojzápasy s devíti soupeři (Eagles, Tempo, Kotlářka, Sabat A a B, Kladno, Domažlice, Louny, Rakovník). 

Včetně na konec srpna naplánovaného turnaje Backtoschool čeká letos U15  cca 40 - 45 oficiálních zápasů. 

23.-26.8. bude týmové soustředění před finální částí sezóny. Místo zatím neznám. Může být Hluboká či jinde v republice. Tréninky začnou už od 15.8. 

Všechny termíny zápasů a turnajů jsou v termínovce. Změn už by moc být nemělo.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1OtaXKS__iFWtbi_tbIM2-VU-dqt0Janl...

Chtěl bych poděkovat všem hráčům za poctivý přístup k zimní přípravě a mým třem asistentům Honzovi Špilauerovi, Vojtovi Vlachovi a Lukymu Kortusovi za pomoc při trénincích.