Regionální přebor JHZ U11 – aneb „spanilá jízda Sokola“

V těchto dnech mají naše jedenáctky za sebou polovinu zápasů v oblasti. Šest zápasů a šest výher. To je velice dobrý začátek a taky velice důležitý – vítěz oblasti postupuje totiž na kvalifikaci na MČR U11 2018, která se bude konat letos vzáří a to pravděpodobně na našem domácím hřišti na Hluboké.

První ským Hluboká změřila síly byly Brewers Klatovy. Vzájemný dvojzápas probíhal na našem domácím hřišti na Hluboké a to 15.4. vneděli. V prvním zápase si nadělili homerunový běh Míša Cajz, 2x Ondra Hajný, Dan Bárta a Luky Chromý. Po čtyřech směnách byl zápas ukončen za stavu 16: pro Hlubokou. Ve druhém zápase se homerunové běhy opakovaly a to vpodání Ondry hajného, Míši Cajze, Matěje Kubáta, Barči Klangů, Dana Bárty a Anči Kaprů. Zápas byl opět ukončen po čtvrté směně jako ten první a to za stavu 15:3 opět pro Hlubokou.

Hráči: Ondra Hajný, Míša Cajz, Lukáš Chromý, Jan Sekyrka, Barča Klangová, Aleš Humpolec, Matyáš Hučík, Matěj Kubát, Filip Lavička, Ančí Kaprová, Dan Bárta, Nicolas a Tomáš Kvasnička.

HC: Zdeněk Hajný, As: Viktor Lavička a Michal Kubát

Druhé kolo dvojzápasů sKlatovy se konalo na hřišti v Žinkovech a to 29.4. V prvním zápase nás perfektně podržel na nadhozu Ondra Hajný až do třetí směny. Ve čtvrté směně převzal otěže nadhozu Maty Kubát a po dvou dobězích soupeře skončilo utkání 15:2 pro Hlubokou. Druhý zápas začal na nadhozu opět Maty a společně sparádní obranou za zády dovolil ve dvou směnách Klatovským jen dva doběhy. Na druhou polovinu zápasu nastoupil do hry Luky Chromý. Na jeho vytrénovaný nadhoz už se ale nikdo zKlatov nezmohl a po našich parádních odpalech a práci vobraně bylo utkání ukončeno za stavu 13:2 opět pro Hlubokou.

Hráči: Ondra Hajný, Lukáš Chromý, Jan Sekyrka, Aleš Humpolec, Matyáš Hučík, Matěj Kubát, Filip Lavička, Ančí Kaprová, Dan Bárta a Tomáš Kvasnička.

HC: Zdeněk Hajný, As: Viktor Lavička a Michal Kubát

Třetí série dvojzápasů nás čekala opět doma a to snaším největším rivalem Baseball Plzeň. Věděli jsme, že tyhle zápasy jsou pro nás hodně důležité a tak hráči neponechali nic náhodě a hned od první směny začali soupeřům sázet jeden doběh za druhým. Míša Cajzů to svým parádním nadhozem jistil ze středu vnitřního pole a tak Hluboká získala po třech směnách patnáct bodů. Ve čtvrté směně si pro jeden bod doběhla i Plzeň, ale po třech rychlých outech a našich dalších dvou bodech bylo utkání ukončeno za stavu 17:1 pro Sokol. Na druhý zápas se už Plzeň obrnila klidem a kvalitní obranou a tak do čtvrté směny dala hluboká jen jeden bod, ale soupeřům nic nedovolila a to za pomoci skvělého nadhozu Ondry Hajného a bezchybné obrany. Ve čtvrté směně se podařilo utrhnout třem našim běžcům a vpáté dvěma a utkání skončilo 6:0 zase pro Hlubokou.

Tento týden vnás vsobotu 19.5. čekají na našem hřišti další dva zápasy a to proti Domažlicím.

https://www.baseball.cz/modules.php?op=modload&name=liga&file=index&do=schedule&akce=451&pda=2&admina=&hracimesic=2018-4&hraciden=0000-00-00&vyloucene=1

Za realizační tým Michal Kubát