Letní kemp - bližší informace

Týden od 9. do 13.7. bude ve sportovním areálu patřit letnímu kempu. Přihlášených je 47 účastníků, vesměs z hlubocké organizace, ostatní jsou z klubů ze západních Čech. Mezi trenéry budou 4 zahraniční trenéři (včetně Quentina), Zdeněk Josefus a doplní je domácí trenéři. Děti budou rozděleny do 3 skupin: U15+U13, U11 a U9

Program

Pondělí - prezence mezi 8.45 - 9.00 na hlavním hřišti. Po představení trenérů a rozdělení hráčů do skupin se rozběhne program: dopolední trénink, odpolední individuální tréninky a zápas (u mladších jiné aktivity). Stravování - oběd, svačina, pitný režim - zajištěno. Končí se úklidem hřišť v 17.00.

Úterý - začátek v 9.00, konec v 17.00. Stejný režim jako v úterý.

Středa - úvod v 9.00, odpolední část prodloužená až do večeře v 18.00. Poté program v areálu a přesun na ubytování do sokolovny. Tam proběhne předání kempových triček, hygiena a promítání. Věci na spaní možné vozit do sokolovny od 8.15 do 9.00 či přímo do areálu. 

Čtvrtek - začínáme snídaní v restauraci v areálu, dopolední program od 9.00, po obědě a individuálních tréninkách, výjezd na kolech do Purkarce (kapesné na nanuky a další lákadla s sebou, doprovod rodičů na kolech vítaný), v 18.30 v areálu večeře + opékání buřtů (rodiče zváni) + hra v areálu, přesun na ubytování do sokolovny, hygiena, promítání. Jízdní kola možné přivézt na hřiště během středečního večera či ve čtvrtek dopoledne. Kola budou uschována v garáži v areálu.

Pátek - snídaně, dopolední program, oběd, soutěže, v 16.00 hodnocení kempu a ukončení. Vyzvednutí kol a věcí na spaní. 

S sebou

Běžné baseballové vybavení, oblečení do deště či na převlečení (trénuje se i v mírném dešti),svačinu (tyčka, ovoce apod.) na dopoledne, láhev s pitím (bude možné dočepovat z kanystru v restauraci), karta pojištěnce, léky (pokud děti používají), plavky a ručník (dle počasí), na spaní do sokolovny: spacák, podložka, polštář, hygienické potřeby

PřílohaVelikost
Skupina_U11_-_program.xlsx13.95 KB
Skupina_U9_-_program.xlsx13.8 KB
Seznam_-_rozdeleni_do_skupin.xlsx14.99 KB
Skupina_U15U13_-_program.xlsx11.67 KB
Seznam_-_skupiny_-_tymy.xlsx14.33 KB
Treneri.docx16.86 KB