Aktuality
article-image

Podzimní baseballové nábory

Se začátkem školního roku se nám rozjeli podzimní baseballové nábory.
article-image

Termínová Listina, Rozpis tréninků, Tréninky s Quentinem

Zde se můžete zapsat na tréninky s Quentinem, podívat se na rozvrh tréninků jednotlivých kategorií a rozvrh zápasů a akcí pro jednotlivé kategorie.
article-image

CHICAGO BASEBALL TOUR 2019

AKTUALNÍ INFO K 04.09.2018
article-image

Víkend plný baseballu v Hluboké nad Vltavou

Tento víkend pořádá Sokol Hluboká nad Vltavou hned několik baseballových akcí!
article-image

Nadstavba o Extraligu

Sokol Hluboká porazil Klasik Frýdek-Místek, a zajistil si tak druhou pozici do bojů o titul!
article-image

Regionální přebor U11

Sokol Hluboká U11 si připsal tři výhry v regionálním přeboru jihozápadních Čech
article-image

Hlubocké sportovní hry

8. záři 2018, 14-18 hodin Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou
article-image

Víkend plný baseballu

A tým Sokola Hluboká odehraje odložený zápas nadstavby o Extraligu. Kategorie U11 pokračuje v regionálním přeboru.
article-image

Back2school 2018

Sokol Hluboká obsadil na Back2school 3. místo
article-image

Náměstí se hýbe

Náměstí se hýbe a my jsme byli u toho
article-image

Nadstavba o Extraligu

Sokol Hluboká vs. SaBaT Praha
article-image

MČR a ČBP mládeže

Baseballisté Sokol Hluboká pořádají MČR a ČBP mládeže
Výsledky
Kategorie 1. liga
Neděle 16.09.2018
Hluboká
Sokol Hluboká…
win
14 : 9
Blesk Jablonec
Neděle 16.09.2018
Hluboká
Sokol Hluboká…
win
10 : 4
Blesk Jablonec
Sobota 15.09.2018
Krč
Blesk Jablonec
win
22 : 18
Sokol Hluboká…
Sobota 8.09.2018
Hluboká
Klasik Frýdek…
11 : 17
win
Sokol Hluboká…
Kategorie Mládež / Softball
U15Sobota 15.09.2018
Rakovník
Sokol Hluboká…
win
7 : 0
Rakovník Red…
U15Sobota 15.09.2018
Rakovník
Rakovník Red…
0 : 7
win
Sokol Hluboká…
U11Neděle 9.09.2018
Hluboká
Baseball Plzeň…
6 : 8
win
Sokol Hluboká…
U11Neděle 9.09.2018
Hluboká
Baseball Plzeň
1 : 15
win
Sokol Hluboká…
Kategorie 1. liga
Neděle 16.09.2018
15:00 hodin
Sokol Hluboká nad Vltavouwin
14
Blesk Jablonec
9
Neděle 16.09.2018
12:00 hodin
Sokol Hluboká nad Vltavouwin
10
Blesk Jablonec
4
Sobota 15.09.2018
13:00 hodin
Blesk Jablonecwin
22
Sokol Hluboká nad Vltavou
18
Sobota 8.09.2018
15:00 hodin
Klasik Frýdek-Místek
11
Sokol Hluboká nad Vltavouwin
17
Kategorie Mládež / Softball
Sobota 15.09.2018
15:00 hodin
U15
Sokol Hluboká nad Vltavouwin
7
Rakovník Red Crayfish
0
Sobota 15.09.2018
13:00 hodin
U15
Rakovník Red Crayfish
0
Sokol Hluboká nad Vltavouwin
7
Neděle 9.09.2018
15:30 hodin
U11
Baseball Plzeň B
6
Sokol Hluboká nad Vltavouwin
8
Neděle 9.09.2018
12:30 hodin
U11
Baseball Plzeň
1
Sokol Hluboká nad Vltavouwin
15
Sokol Hluboká nad Vltavou
VS
SaBaT Praha
A tým
Sobota 22.09.2018
Hluboká
SaBaT Praha
VS
Sokol Hluboká nad Vltavou
A tým
Neděle 23.09.2018
SaBaT
SaBaT Praha
VS
Sokol Hluboká nad Vltavou
A tým
Neděle 23.09.2018
SaBaT
Wolfs Domažlice
VS
Sokol Hluboká nad Vltavou
U15
Sobota 22.09.2018
Domažlice
Sokol Hluboká nad Vltavou
VS
Wolfs Domažlice
U15
Sobota 22.09.2018
Domažlice
Sokol Hluboká nad Vltavou
VS
Sokol Hluboká nad Vltavou B
U7
Pátek 28.09.2018
Domažlice
Sokol Hluboká nad Vltavou B
VS
Wolfs Domažlice
U7
Pátek 28.09.2018
Domažlice
SC Merklín
VS
Sokol Hluboká nad Vltavou
U7
Pátek 28.09.2018
Domažlice
Sokol Hluboká nad Vltavou
VS
SC Pigs Trhové Sviny
U7
Pátek 28.09.2018
Domažlice
Baseball Plzeň
VS
Sokol Hluboká nad Vltavou B
U7
Pátek 28.09.2018
Domažlice
Sokol Hluboká nad Vltavou B
VS
SC Merklín
U7
Pátek 28.09.2018
Domažlice
Sokol Hluboká nad Vltavou
VS
Wolfs Domažlice
U7
Pátek 28.09.2018
Domažlice
SC Pigs Trhové Sviny
VS
Sokol Hluboká nad Vltavou B
U7
Pátek 28.09.2018
Domažlice
Newsletter
Aktuální výsledky, termíny, akce a soustředění do Vaší mailové schránky.
Michal Pirgl
Michal Pirgl
Hlavní trenér kategorie U7
Jan Vopátek
Jan Vopátek
Asistent U7
Martin Macháček
Martin Macháček
Hlavní trenér kategorie U9
Aleš Truneček
Aleš Truneček
Asistent U9
Zdeněk Hajný
Zdeněk Hajný
Hlavní trenér kategorie U11
Michal Kubát
Michal Kubát
Asistent U11
Viktor Lavička
Viktor Lavička
Asistent U11
Ondřej Konvalinka
Ondřej Konvalinka
Hlavní trenér kategorie U13, Sportovní koordinátor
Martin Mužík
Martin Mužík
Šéftrenér
Radek Drmota
Radek Drmota
Hlavní trenér kategorie U15
Jan Špilauer
Jan Špilauer
Asistent U15
Vojta Vlach
Vojta Vlach
Asistent U13
Martin Marek
Martin Marek
Hlavní trenér kategorie Muži A
Stanislav Hejný
Stanislav Hejný
Asistent Muži A
Lenka Dvořáková
Lenka Dvořáková
Hlavní trenérka Kadetky softball
Matěj Dvořák
Matěj Dvořák
Asistent Softball Žákyně/kadetky
Kateřina Maříková
Kateřina Maříková
Hlavní trenérka kategorie Ženy softball
Naši partneři
Menu