Aktuality
article-image

První zápasy U11 v roce 2019 - Hrotovice

10.2.2019 se poprvé sešel tým U11 v novém složení mezi metami proti regulérním soupeřům a to rovnou proti úřadujícím mistrům ČR Hrochům Brno
article-image

Soustředění širšího týmu reprezentace U 12 a Czech talent

V sobotu 9. února se konala v tenisové hale v  Hrotovicích další akce reprezentace U 12 a k ní připojená již klasická Youth Czech talent. Kromě trenérů realizačního týmu reprezentace U12, byli účastni i hráči české extraligy a zároveň reprezentanti ČR Petr Čech, Radim Chroust, Přemek Chroust a Jakub Hajtmar. 
article-image

Martin Červenka je zase blíž startu v MLB

Martin Červenka, hráč Kotlářky Praha, dlouholetý reprezentat, hráč AA týmu Baltimore Oriols a asi nejlepší hráč v česku je zase blíž startu v americká nejvyšší soutěži MLB
article-image

Příspěvky 2019

Máme tady začátek roku a tím spojené členské příspěvky na rok 2019
article-image

Turnaj v Hrotovicích

16.2. zavítají U13ky na zimní turnaj do Hrotovic. Ve známé hale odehrají tři 90 minutové zápasy proti Technice Brno, Angels Trnava a Nuclears Třebíč.
article-image

Oslavy založení klubu

Zveme vás na oslavy 25. výročí založení klubu Hluboká Baseball and Softball
article-image

Turnaj v Hrotovicích

V neděli čeká U11ku první první zkouška před novou sezónou
article-image

Letní baseballový kemp

Sokol Hluboká už zná termín letního baseballového kempu
article-image

Celorepublikový baseballový dětský tábor 2019

Nabídka na celorepublikový baseballový dětský tábor 2019
article-image

Výroční zpráva klubu Sokol Hluboká

A je to tady. Výroční zpráva klubu za rok 2018 je na světě! Líbí se vám?
article-image

Termínová listina 2019

Termínová listina klubu 2019
article-image

Výběry do LL 2019

V neděli 27.1. proběhly v Českých Budějovicích v krásné hale první výběry do jihozápadní Little Laegue.
Výsledky
Kategorie 1. liga
Neděle 23.09.2018
SaBaT
SaBaT Praha
5 : 10
win
Sokol Hluboká…
Sobota 22.09.2018
Hluboká
Sokol Hluboká…
win
14 : 2
SaBaT Praha
Neděle 16.09.2018
Hluboká
Sokol Hluboká…
win
14 : 9
Blesk Jablonec
Neděle 16.09.2018
Hluboká
Sokol Hluboká…
win
10 : 4
Blesk Jablonec
Kategorie Mládež / Softball
Neděle 14.10.2018
Hluboká
Sokol Hluboká…
1 : 15
win
SC Pigs Trhové…
Neděle 14.10.2018
Hluboká
Wolfs Domažlice
win
15 : 4
Sokol Hluboká…
Neděle 14.10.2018
Hluboká
Baseball Plzeň
win
13 : 12
Sokol Hluboká…
Neděle 14.10.2018
Hluboká
Sokol Hluboká…
9 : 14
win
Sokol Hluboká…
Kategorie 1. liga
Neděle 23.09.2018
12:00 hodin
SaBaT Praha
5
Sokol Hluboká nad Vltavouwin
10
Sobota 22.09.2018
13:30 hodin
Sokol Hluboká nad Vltavouwin
14
SaBaT Praha
2
Neděle 16.09.2018
15:00 hodin
Sokol Hluboká nad Vltavouwin
14
Blesk Jablonec
9
Neděle 16.09.2018
12:00 hodin
Sokol Hluboká nad Vltavouwin
10
Blesk Jablonec
4
Kategorie Mládež / Softball
Neděle 14.10.2018
15:00 hodin
Sokol Hluboká nad Vltavou B
1
SC Pigs Trhové Svinywin
15
Neděle 14.10.2018
14:10 hodin
Wolfs Domažlicewin
15
Sokol Hluboká nad Vltavou
4
Neděle 14.10.2018
13:20 hodin
Baseball Plzeňwin
13
Sokol Hluboká nad Vltavou
12
Neděle 14.10.2018
13:20 hodin
Sokol Hluboká nad Vltavou
9
Sokol Hluboká nad Vltavou Bwin
14
Brigáda
VS
Sokola Hluboká
A tým
Neděle 17.03.2019
Hluboká nad Vltavou
Třebíč Nuclears
VS
Sokol Hluboká
U13
Sobota 16.03.2019
Hrotovice
Brigáda
VS
Sokola Hluboká
U9
Neděle 17.03.2019
Hluboká nad Vltavou
Brigáda
VS
Sokola Hluboká
Žákyně/kadetky
Neděle 17.03.2019
Hluboká nad Vltavou
Brigáda
VS
Sokola Hluboká
Ženy
Neděle 17.03.2019
Hluboká nad Vltavou
Brigáda
VS
Sokola Hluboká
U11
Neděle 17.03.2019
Hluboká nad Vltavou
Brigáda
VS
Sokola Hluboká
U9
Neděle 17.03.2019
Hluboká nad Vltavou
Brigáda
VS
Sokola Hluboká
U13
Neděle 17.03.2019
Hluboká nad Vltavou
Brigáda
VS
Sokola Hluboká
U7
Neděle 17.03.2019
Hluboká nad Vltavou
Brigáda
VS
Sokola Hluboká
U15
Neděle 17.03.2019
Hluboká nad _Vltavou
Hroši Brno
VS
Sokol Hluboká U11
U11
Neděle 24.03.2019
Hrotovice
Newsletter
Aktuální výsledky, termíny, akce a soustředění do Vaší mailové schránky.
Michal Pirgl
Michal Pirgl
Hlavní trenér kategorie U7
Jan Vopátek
Jan Vopátek
Asistent trenéra U7
Martin Macháček
Martin Macháček
Hlavní trenér kategorie U9
Ondřej Konvalinka
Ondřej Konvalinka
Hlavní trenér kategorie U11, Sportovní koordinátor
Michal Kubát
Michal Kubát
Asistent trenéra U11
Viktor Lavička
Viktor Lavička
Asistent trenéra U11
Aleš Truneček
Aleš Truneček
Asistent trenéra U11
Radek Drmota
Radek Drmota
Hlavní trenér kategorie U13
Zdeněk Hajný
Zdeněk Hajný
Asistent trenéra kategorie U13
Jan Špilauer
Jan Špilauer
Asistent trenéra U13
Vojta Vlach
Vojta Vlach
Hlavní trenér U15
Martin Mužík
Martin Mužík
Asistent trenéra U15, Šéftrenér
Martin Marek
Martin Marek
Hlavní trenér kategorie Muži A
Stanislav Hejný
Stanislav Hejný
Asistent trenéra Muži A
Lenka Dvořáková
Lenka Dvořáková
Hlavní trenérka Kadetky softball
Matěj Dvořák
Matěj Dvořák
Asistent trenéra Softball Žákyně/kadetky
Kateřina Maříková
Kateřina Maříková
Hlavní trenérka kategorie Ženy softball
Naši partneři
Menu