Aktuality

First Cup U7

First Cup U7

U7 čeká velký turnaj First Cup v Brně
Super Cup U10

Super Cup U10

Na přelomu května a června se na pražském Tempu konal největší evropský baseballový turnaj určený pro kategorii U10
ČPB U13 na Hluboké

ČPB U13 na Hluboké

TOP 12 týmů z republiky se sjelo 7.-9.6. na Pohár ČBA U13 na Hlubokou. Týmy byly podle klíče zformovány do čtyřech skupin po třech. První dva ze skupin postupovaly do čtvrtfinále, třetí týmy ze skupin hrály o umístění na 9.-12.místě.
Pozvánka na víkend

Pozvánka na víkend

Tento víkend čeká týmy sokola Hluboká další série důležitých zápasů a turnajů
Sokol Hluboká vs. Klasik Frýdek Místek

Sokol Hluboká vs. Klasik Frýdek Místek

Druhé kolo nadstavby o Extraligu skončilo shodně 1:1 na zápasy.
ČBP U11

ČBP U11

Velká akce čeká tento víkend hlubockou U11ku
První zápasy nadstavby o Extraligu

První zápasy nadstavby o Extraligu

Prvním letošním soupeř do nadstavby nám byl přidělen loňský vícemistr Sabat Praha. Očekávala se poměrně velká bitva neboť v základní části byl Sabat úspěšnější a dvakrát svou výhrou pokořil Sokoli na domácí půdě. Jednu výhru 9:0 tehdy zařídil svým výkonem hostující Holandský nadhazovač Dick Rick, na kterého se Hlubockým pálkařům povedl pouze jeden úspěšný odpal. Druhý zápas byl pak pravým opakem a hrálo se až do samého konce 10:9 s pohledu Sabatu.
Region Jihozápad U13 - Plzeň

Region Jihozápad U13 - Plzeň

Dvěma zápasy v Plzni jsme uplynulou sobotu pokračovali v oblastním přeboru U13. Zatím jsme byli stoprocentní a přáli jsme si, aby to vydrželo i po Plzni. Zvlášť po jasném vítězství nad tímto soupeřem v kvalifikaci ČBP. Sestavy týmů se ve srovnání s ČBP výrazně lišily. Nám chyběli tři a Plzni dokonce čtyři hráči.
Kvalifikace Little league intermediate v Jablonci

Kvalifikace Little league intermediate v Jablonci

Do regionálního výběru Little league intermediate (hráči narození v rozmezí 1.9.2005 – 30.8.2006) prošlo 5 hlubockých kluků: Lukáš Blažek, Víťa Chládek, Kája Sedláček, Kuba Špilauer a Déna Kronus. Postoupili přes dva výběry 14.4. ve Spáleném Poříčí a 8.5. na Hluboké. Společně s nimi tvořili výběr Ondra Kupka, Kryštof Spodniak, Jakub Sedláček, Tomáš Holubec a Matěj Velkoborský z Plzně, Jan Pernička a Jan Heide ze Spáleného Poříčí a Simča Kitzbergerová z Domažlic. Tato třináctka pod vedením trenérů Radka Drmoty, Michala Sedláčka a Petra Skaly startovala na české kvalifikaci v Jablonci 25.-26.5.
Menu