Kudy k nám

 

Autem

Z dálnice D3 sjedete na silnici 146 směr Hluboká nad Vltavou. Pokračujte rovně, dokud nenarazíte na most přes řeku Vltavu. Přijedete most a dáte se doleva na Podskalní. Minete přístav a dáte se doleva na ulici Sportovní. Baseballový areál se nachází u cyklistické stezky (směr České Budějovice), za tenisovými kurty a fotbalovým hřištěm.

 

Busem

Z autobusové zastávky Pod Kostelem se vydáte po ulici Nad Parkovištěm, směrem na Tyršova/silnici 146. Pokračujte po ulici Pod Hrází/silnici 146 (po své pravé straně budete mít golfové hřiště). Odbočíte doprava na ulici Sportovní. Pokračujte rovně asi 500 metrů. Minete tenisové kurty a fotbalové hřiště. Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou bude po levé straně.

 

Vlakem

Z nádraží Hluboká nad Vltavou se vydáte po silnici 10584. Odbočíte doleva na silnici 105, směr Hluboká nad Vltavou. U cedule Restaurace Zoo se dáte doprava, na neznačenou cestu a pokračujte stále rovně, kolem statku a přes golfové hřiště, až dorazíte ke Sportovně relaxačnímu areálu Hluboká nad Vltavou.

 

Na kole

Od památníku Josefa Cepáka v Českých Budějovicích se vydáte po cyklostezce směrem Hluboká nad Vltavou. U přístavu Marina v Českém Vrbném se dáte mírně doleva a pokračujte po stezce E10, až do Sportovně relaxačního areálu Hluboká nad Vltavou.

 

Menu