Back2school 2018

Back2school 2018
04 zář

V pátek 31.8. 2018 se v pražském areálu baseballového klubu Tempo Titans sešla dvanáctka týmů k již tradičnímu turnaji, který zahajuje podzimní sezonu. Na začátek patří velké poděkování Michalu Hanušovi, pořadateli turnaje, i všem ostatním, kteří podpořili perfektní přípravu i průběh celého dne.

Jaké pocity a postřehy z turnaje má asistent trenéra, Michal Kubát

"Převážná část týmu spolu hraje již několik let a v tuto chvíli musím s potěšením konstatovat, že je to skvělý tým, výborná parta a osobití jedinci. Z některých se možná stanou přátelé na celý život, někteří zůstanou u tohoto báječnýho sportu několik let, ale už teď jsem si jistý, že ať to dopadne jakkoli, baseball zůstane v jejich srdcích. Naši hráči jsou srdcaři, a to se v danou chvíili projeví při každém zápase. Konečný výsledek není podstatný, podstatná je hra srdcem. Upřímně, hráče výsledky tolik nezajímají a nikdy se tím nenechali rozhodit, nebo ovlivnit, což je výhra pro celý tým", popisuje Kubát.

Výsledky turnaje: První vyhraný zápas proti Eagles Praha (12:3) zajistil postup z druhého místa, ale proti Nuclears bohužel Sokol prohrál 4:10. Výhra nad domácím Tempem (8:3) zajistila první čtyřku a v ní podlehnutí vůči Hrochům (0:7). A tak přišel v neděli souboj o třetí místo s týmem Sabat Praha. Tento zápas byl hodně napínavý, především v posledních dvou směnách, kdy Sabat začal vystrkovat růžky a dotahovat získané body domácích. Sokol se ale nevzdal a stav skončil 7:5 - tento výsledek zajistil zasloužené třetí místo

"Poděkování za super výkon patří všem dětem v sestavě – Luky, Ondra, Honzík, Matyáš, Míša, Maty, Dan, Aleš, Fíla, Hugo, David a Nicolas. Moc děkujem všem rodičům za báječnou atmosféru, a to nejen na hřišti, ale hlavně mimo něj. Ještě jednou velké díky pořadatelům turnaje", doplňuje Kubát.

Za realizační tým, asistent trenéra, pan Michal Kubát.

Menu