Hlubocké ženy zahájily sezonu

Hlubocké ženy zahájily sezonu
01 kvě

V sobotu už ženy zažily větší šichtu. Začaly jsme dvou a půl hodinovým tréninkem infieldu pod vedením Milana Maříka (jemuž moc děkujeme).  Snažil se zarýt herní situace ženám pod kůži. Pak musel jet starat se o syna a po vydatném obědu se ženy mohly odreagovat fanděním Hlubockému
Áčku a překontrolovat, zda si z herních situací z ranního tréninku něco pomatovaly. Kolem druhé hodiny jsme se postily do nadhazovacího a pálkovacího tréninku. Proběhl v rozehřívacím, abychom byly připravené na bývalého ženského trenéra Michala Pirgla. Jak se ukázalo, Michal vůbec nevyšel z formy, a ženy vedl další dvě hodiny, jako kdyby nikdy nepřestal. I tento odpolední trénink si ženy moc užily. Backup dril, který nám Michal představil, budeme jistě využívat častěji. Mužské Áčko mezi tím dohrávalo druhý zápas a tak jsme ještě stihli dofandit poslední dvě směny. Pak jsme vyrazily na super večeři, kterou nám přichystal v zázemí Láďa Mlsek.  Sice už svaly na stehnech a rukou moc nesloužily, ale teambuildingový večer v zázemí jsme si parádně užili. Děkujeme klubu za sponzorský dar a to možnost přespat zdarma v pokojích v zázemí. 

Ráno se ženy vzbudily v namoženém a shrbeném stavu, ale překvapivě se dokázaly včas dostat na snídani (opět v režii Ládi Mlska – děkujeme). Nabouchaly jsme se a  v plné formě zvládly další dvouhodinový pálkovací trénink opět pod skvělým vedením Milana Maříka (těšíme se na následnou spolupráci s tímto úžasně šikovným mužem).

Po ukončení soustředění se velká část žen šla ještě podívat na probíhající zápas naší mládežnické kategorie. Dětem fandíme a držíme palce do dalších zápasů a turnajů. Ať dopadnou stejně úspěšně jako ty, jež jsme viděli v neděli.

Děkuji celé sestavě kojících, těhotných, přespolních, státnicujících, služebně starých, mladých a nových hráček, že se v takovém hojném počtu zúčastnily soustředění a doufám, že sezona bude alespoň z poloviny taková, jako bylo její zahájení.

 S přáním sportovních úspěchů Kačka Maříková       

Menu