Na co se můžeme těšit tento víkend?

Na co se můžeme těšit tento víkend?
02 kvě

Jedna z našich nejmladších kategorií, U9 odehraje další ze série Rookie ball turnajů  již  tuto neděli v Plzni. Svěřenci Martina Macháčka se poctivě připravovali již tuto středu, kdy nastoupili proti svým starším spoluhráčů z U11. Chuť do hry a jejich nasazení ukázali, že se jsou na turnaj připraveni a natěšeni. 

Dalším týmem, který si tento víkend zahraje, a to dokonce na domácím hřišti bude tým U11, který v regionálním přeboru Jihozápad vyzve Baseball Plzeň. U11 si prozatím drží krásné první místo s rekordem 7W 1L, zatímco Baseball Plzeň 3W 1L. Takže určitě neváhejte, a pokud ještě nemáte plán na sobotní odpoledne, doražte podpořit naše mladé naděje od 11 a 13 hodin. 

Tým Radka Drmoty čeká také dvojzápas regionálního přeboru Jihozápad, ale v neděli od 11 a 13 hodin, kdy změří síly se Sharks Spálené Poříčí. U13 má v soutěži rekord 4W 0L, když dvakrát porazil Lvíčata Prachatice a Wolfs Domažlice. 

U15 má má tento víkend také naplánované dvojutkání v hlubockém areálu, kdy změří síly s týmem SaBaT Praha. Tým U15 převzal po dlouholeté práci Radka Drmoty mladík Vojta Vlach.Tvrdá práce přes zimu se u kluků ukázala na hřišti Kladna, kdy dokázali dvakrát přehratá domácí. Zápasy proti Kotlářce Praha byly zrušeny kvůli počasí, a tak mají kluci rekord 2W 0L.  Zápasy začínají v 11 a 14 hodin.

Naší nejstarší kategorii čeká tenhle výkend důležité dvojutkání ve Frýdku Místku. Minulý víkend se hlubockým moc nevydařil, když podlehli týmu SaBaT Praha v obou zápasech na domácím hřišti. A tým sokola Hluboká potřebuje vyhrát, aby si zajistili postup do play-off. Sokol Hluboká je prozatím na 2. místě, ale čaká je 6 zápasů proti horní části tabulky a nemůžou si dovolit zaváhat. 

Všem našim týmům budeme držet palce a přejeme jim hodně štěstí

Menu