U11 na vítězné vlně i proti Plzni

U11 na vítězné vlně i proti Plzni
05 kvě

V prvním zápase se na kopec postavil Matěj Kubát. Úvodní směna pro nás ale nezačala dle představ a díky několika „errorům“ v obraně doběhli domů červeno-bílí celkem třikrát. To ale nažhavilo naše pálkaře, kteří od té doby začali předvádět divácky velmi atraktivní podívanou. Vše začal hned ten první v lineup, Filip Lavička, který díky odpalu do zadního pole zaznamenal běžecký homerun. A když i ostatní se nenechali zahanbit, nasypali jsme během čtyř směn soupeři 16 bodů. Díky pevné obraně a dobrému nadhozu, kterého se po Matějovi od čtvrté směny ujal Adrian Rego, jsme nakonec dovolili soupeři jen pět bodů a vyhráli celkově 16:5.

Druhý zápas začal na nadhozu Lukáš Chromý a spolu s catcherem Honzou Sekyrkou drželi plzeňské hráče na uzdě. Matějovi Kubátovi se hned v první směně povedl také běžecký homerun a i díky dalším skvělým pálkařům a agresivitě při bězích po metách jsme postupně navyšovali náš náskok. V průběhu pěti směn jsme doběhli domů celkem šestnáctkrát, zatímco soupeř pouze dvakrát, což znamená vysokou výhru 16:2.

A kdo se na těchto dvou výhrách podílel?

Line up – Filip Lavička, Matěj Kubát, Honza Sekyrka, Lukáš Chromý, David Růžička, Kuba Frantál, Adrian Rego, Tomáš Tesař, Šimon Mlýnek, Marek Hrubý, Anička Kaprová, Matyáš Zeman a Tonda Souhrada.

HC a 3B Ondra Konvalinka, 1B Viktor Lavička a kouč v dugoutu Vašek Kapr.

Na konci těchto duelů ocenili oba týmy diváci dlouhým potleskem, protože se pod zámkem hrál opravdu pěkný baseball. Výhry vypadají snadně, ale tentokrát se naši svěřenci na oba zápasy velice dobře připravili a výborným výkonem již od první minuty si šli pro důležitá vítězství.

Odkaz na fotky: https://www.zonerama.com/Baseball-Karel

Díky těmto výhrám máme z deseti zápasů bilanci 9 W a 1 L se skóre 129:38.

Za U11 Viktor.

Menu