U9 opět neporaženi

U9 opět neporaženi
09 kvě

První směna byla velmi zajímavá, Brewers předvedli sérii pěkných odpalů a obsadili všechny tři mety. Hra byla bez autu a Klatovští měli minimálně dva běžce      ve skórovací pozici. Hlubocká druhá meta, Matouš Mlýnek, však předvedl krásný troj-aut, kdy nejprve chytil aut z luftu, tečoval běžce který neuváženě vyběhl         z první mety a příhozem na druhou metu společně s Robertem Heltzlem poslal Klatovy do pole. V zápase padl i první hlubocký HOMERUN kategorie U9,        který klatovským uštědřil opět Matouš Mlýnek. Konečné skóre po 50 minutovém utkání 10:2 ve prospěch hlubockých devítek.

Druhé utkání se hrálo s domácím týmem Baseball Plzeň. Oba dva týmy předvedly perfektní výkony na pálce a  vypadalo to, že pro polaře bude obtížné zahrát tři auty dříve než soupeř dosáhne 5 bodů ve směně, i přesto hlubočtí hráči předvedli v obraně krásné akce a Plzni nepovolili více než 6 bodů za celý zápas. Na pálce se opět blýskl Matouš Mlýnek se svým čtyřbodovým Homerunem. Utkání skončilo ve prospěch Hluboké 14:6.

Další dva zápasy proběhly s nám dosud neznámým soupeřem Piranhas Beroun A a B. V  obou zápasech podali hlubočtí hráči velmi pěkné vyrovnané výkony. v obraně předváděli čisté hry a na pálce daleké odpaly. Berounské Piraně tak podlehli Hluboké 9:1 a 14:3. Velmi si cením vyrovnaných výkonů hráčů Martina Macháčka (1st B), Roberta Heltzla (short stop), Václava Zemana (nadhoz), Aleše Stibůrka (catcher), Petra Mužíka (CF), Augustina Plátenky (RF), Jiřího Svatoně (pálka). Individuální ocenění za předvedení krásných výkonů obdrželi hráči Štěpán Cajz, Václav Zeman, Viktor Svačina - gratulujeme!!!

Závěrem bych chtěl zmínit, že celý turnaj se odehrál na podporu Adélky (hráčka Plzně), která bojuje s velmi zákeřnou nemocí. Adélko, držíme ti pěsti, abys svůj boj vyhrála a těšíme se, až se opět setkáme na hřišti.
-- 
Martin Macháček
HC Baseball U9

Hluboká nad Vltavou

Menu