Pozvánka na víkend

Pozvánka na víkend
08 kvě

Kategorii U10 čeká v Plzni první velká zkouška, kdy na Stříbrném Super Cupu změří síly s Ledenicemi, Klatovy,  Domažlicemi a domácí Plzní. Tým je složený z aktuálních hráčů kategorie U9 a mladších hráčů U11. Budeme našemu týmu držet palce a přejeme hodně štěstí. 

Dalším týmem, který tento víkend vycestuje mimo Hlubokou bude U13, která odjíždí na přípravný zápas do Prahy, kde odehraju dvojutkání s Eagles Praha. 

Základní část 1. ligy se nám pomalu blíží ke konci, a s ním vás zveme na poslední domácí zápas, který se odehraje již tuto sobotu proti týmu Hroch Brno. Domácí tým Sokol Hluboká je na druhém místě s bilancí 8W 4L, zatímco Hroch Brno na čtvrtém místě s bilancí 6W 4L. Minulý víkend se kvůli špatnému počasí odehrála jen malá čast zápasů, takže tři postupová místa do baráže o Extraligu zůstávají zatím otevřená. Jediný tým, který má jistotu postupu je Klasik Frýdek Místek, který se s bilancí 9W 3L drží na prvním místě a pokud kluci nezaváhají, nic se na jejich pozici nezmění. K jistému postupu do horní čtyřky potřebují hlubočtí dvakrát vyhrát.

Menu