Pozvánka na víkend

Pozvánka na víkend
12 čen

U9 čeká v sobotu již čtvrté kole turnaje Rookie Ball, který se tentokrát bude hrát u nás na Hluboké. Na turnaj se sjedou již tradiční soupeři Baseball Plzeň, Sharks Ledenice a Trhové Sviny. Tým Martina Macháčka má na tento víkend velké ambice a chce ukázat, že 16. místo na SuperCupu nebude posledním úspěchem této kategorie.

Tým Ondry Konvalinky čeká velká zkouška. Již zítra rozehrají turnaj Českého baseballového poháru v kategorii U11 v Trutnově. Obsazenost turnaje je tenhle rok opět famózní, 18 přihlášených týmů mluví za vše. Turnaj se hraje systémem double elimination, což znamená že na turnaji dvakrát prohrajete a končíte. Sokol Hluboká odehraje svůj první zápas zítra ve 12:30 proti týmu Baseball Plzeň.

Další mládežnický turnaj si zahraje také hlubocká U15ka, která zítra odstartuje Český baseballový pohár v Brně. Sokol Hluboká bude ve skupině soupeřit s týmy Technika Brno, Třebíč Nuclears, Tempo Praha a Arrows Ostrava. První zápas čeká kluky zítra v 11:15 proti Arrows Ostrava. 

Á tým v sobotu rozehraje 3. kolo nadstavby o Extraligu, kdy na domácím hřišti přivítá Blesk Jablonec. S Bleskem má letos Hluboká kladnou bilanci, když dokázali jablonecké porazit v obou venkovních zápase. Všechny čtyři týmy z 1. Ligy jsou zatím na shodné třetí pozici s bilancí 2W 2L.

 

Všem našim týmům budeme držet o víkendu palce!

Menu