Pozvánka na víkend

Pozvánka na víkend
10 čec

Již tento víkend se na Hluboké uskutečnil již tradiční baseballový kemp, který měl ovšem letos rekordní účast. Kempu se zúčastnilo 74 dětí a okolo 20ti trenérů z různých koutů republiky, ale i světa. Děti měli nabitý program po celý týden, hlavní část kempu patřila dopolednímu programu, ve kterém děti zdokonalovaly své baseballové dovednosti a učily se novým věcem. Poobědový program pak patřil individuálním dovednostem, při kterých se děti vždy rozdělily do skupin podle svých pozic a následoval hodinový blok. Odpolední program pak už patřil jen zápasům mezi týmy. Myslím že si děti kemp užili skvěle a budeme se těšit na příští rok.

Podrobnější článek bude na webu během příštího týdne od Radka Drmoty :)

Hlavní program pro náš A tým začíná v pátek, a to zápasem v Blansku, na který naši hráči odjíždí ve 2 hodiny. Samotný zápas pak na Strawberry Field začíná od 19:00

V sobotu se ovšem bude série zápasů přesouvat na Hlubokou, kde Sokol Hluboká změří síly opět s Blanskem od 14:00

Sokol Hluboká si v nadstavbě nevede vůbec špatně. S rekordem 4W 4L je zatím na 5. místě, ale to vše se může změnit, protože Hluboká má za sebou zatím nejsilnějšího soupeře, Třebíč Nuclears, který prohrál zatím pouze jednou a to právě s naším týmem. 

Klukům přejeme hodně štěstí!

Menu