Back2school U15

Back2school U15
15 zář

Většina týmu na turnaj odjela již ve čtvrtek, aby se hráči mohli připravit fyzicky i psychicky. A vyplatilo se. Následující den hned ráno nás čekal nesnadný soupeř Draci Brno. Hluboká se do nich pustila naplno a s Michalem Malátem na nadhazovacím kopci odehrála krásný zápas, který po dlouhé bitvě skončil 12:9 pro hlubocký tým. Kluci se mohli těšit na večerní zápas proti Arrows Ostrava. I do Arrows se kluci pustili na plný plyn, ale do poslední směny zůstalo borcům z Ostravy více sil, a tak zaslouženě vyhráli 12:10.

Z prohry jsme si nic nedělali, protože jsme věděli, že pokud se nám povede druhý den porazit Kotlářku Praha, postoupíme do semifinále. A jak jsme si večer řekli, tak kluci ráno provedli. S pokorou v srdci a Viktorem Sedláčkem na kopci nastoupili proti Kotlářce. Všichni kluci se hrou krásně bavili, zahráli mnoho krásných akcí a soupeře porazili vysoko 10:1.

Po společném obědě jme se začali připravovat na papírově silnější tým, vítěze ČBP, Hrochy Brno. Ale stalo se něco, s čím nikdo z nás nepočítal. Ve druhé herní skupině došlo k čertovo kolečku a Hroši vypadli ze semifinále. Nahradil je domácí tým Eagles Praha, který herně nad Hlubokou dominoval jak na pálce, tak i v poli. Po těžce prohraném zápase již nemohli kluci pomýšlet na finálový boj. Ale chtěli jsme se poprat alespoň o  3.místo. Do boje o bronzovou medaili proti nám nastoupili opět kluci z Ostravy. Věřil jsem, že tentokrát je porazíme. Ale nebylo nám to souzeno. Po krásném a těsném zápase si kluci z Hluboké odvezli 4.misto.

Myslím si, že mých 9 hráčů předvedlo vše, co bylo v jejich silách a uhráli krásný výsledek. A také jsem přesvědčen, že to byla dobrá příprava na kvalifikaci MČR.

 

Budeme rádi, když nás přijdete podpořit.

Menu