U 11 v oblasti RJČ dál na vítězné vlně

U 11 v oblasti RJČ dál na vítězné vlně
24 zář

Sokolové tento turnaj pojali jako přípravu na MČR, které se uskuteční již příští víkend v Třebíči, kam jedenáctky postoupili přímo jako čtvrtý celek z jarního ČBP. Jen jsme byli oslabeni o některé hráče, kteří reprezentovali kategorii U10 na ČBP.

Prvním soupeřem byli „Vlci“ z Domažlic, kteří byli po dohodě s kluby posíleni o několik hráčů z U 13, což byla pro nás vítaná konfrontace s rychlými nadhozy a silovějším pojetím baseballu. I když jsme se rozjížděli pomalu a pálka byla trochu ospalá, zvítězili jsme i díky dobrému nadhozu Matěje Kubáta a Adriana Rego 7:3.

V druhém utkání jsme narazili na Brewers Klatovy, který nás naposledy na Hluboké velice potrápil. Tentokrát Sokolové nic nenechali náhodě. Filip Lavička na kopci spolu s dobrou obranou nepustili domů jediného běžce, zato náš útok nasypal Klatovům šestnáct bodů.

Poslední zápas nás nasměroval na silný celek Baseball Plzeň, se kterým se setkáváme nejen v oblasti, ale i na velkých celostátních turnajích. Lukáš Chromý na kopci, velmi dobrá obrana a silná pálka dala ráz utkání, které jsme až na drobný výpadek v jedné směně kontrolovali a dovedli do vítězství 17:6.

Tím jsme rozšířili naší bilanci v oblasti RJČ na 14 W a pouze 1 L, se skóre 192:66.

Na výhře se podíleli následující hráči a hráčky: Anna Kaprová, Marek Hrubý, Tonda Zajíc, Honza Sekyrka, Lukáš Chromý, David Růžička, Filip Lavička, Šimon Mlýnek, Adrian Rego a Matěj Kubát.

Radou, pochvalou či mentoringem pak přispěli HC Ondra Konvalinka a jeho asistenti, Viktor Lavička a Vence Kapr.

 

A teď už na nás čeká vrchol, MČR, které začíná 27. 9. 2019 v Třebíči, kde nás ve skupině čekají SaBaT Praha, Arrows Ostrava a Hroši Brno. Tak nám držtě pěsti (-:.

 

Za tým U 11 Viktor

Menu