Vrchol sezony je tady

Vrchol sezony je tady
26 zář

U9 Sokola Hluboká čeká tento víkend vrchol sezony v Blansku. Zítra totiž naši mladí odjíždí na MČR U9. Na tento velký turnaj, kterého se účastní 16 týmů se Hluboká kvalifikovala 5. místem na kvalifikaci MČR v Třebíči.
Ve skupině je budou čekat tři zápasy, a to v pátek od 14:00 s Hrochy Brno a v 17:00 s Miners Kladno. V sobotu pak od 10:00 s Arrows Ostrava.

Další hlubocký tým, který čeká vrchol je U11, která v pátek odjíždí na MČR U11 do Třebíče. Turnaj v Třebíči čítá 8 nejlepších týmů z celé ČR, na který se Hluboká kvalifikovala přímo 4. místem z ČBP U11 v Trutnově. Hlubokou čekají také tři zápasy ve skupině, a to v pátek s týmy SaBaT Praha a Arrows Ostrava. V sobotu pak s Hrochy Brno.

U13 bohužel nepostoupila na MČR, ale také je čeká velký víkend. Odjíždí totiž do Spáleného Poříčí, kde nastoupí do posledních zápasů základní části regionálního přeboru U13. Je téměř jisté, že postoupí do bojů o první místo v Jihozápadním přeboru, protože s bilancí 12W 3L jsou na druhém místě celé soutěže. Vrcholný víkend je čeká pak 6.10, kdy bude finále regionu Jihozápad.

 

Všem týmům tedy přejeme hodně stěstí!

Menu