Hlubocké U11 vítězem jihozápadní oblasti

Hlubocké U11 vítězem jihozápadní oblasti
18 říj
Dne 13.10. se za krásného počasí v hlubockém areálu konalo finále oblasti play-off U11. Jednalo se o poslední zápas v této sezoně a kluci si chtěli spravit chuť po ne úplně vydařeném MČR v Třebíči.
První game se rozehrál už v 10:30 hodin. Jednalo se o semifinále mezi domácí Hlubokou a Brewers Klatovy. V základní části jsme skončili na prvním místě a hráli jsme tak se čtvrtým týmem v tabulce. Vyhráli jsme sice 9:2, ale zápas to byl ospalý…Na hráčích byl vidět dvoutýdenní výpadek, přesto se kluci dokázali vyhecovat a postoupit do vysněného finále. Tam byla naším soupeřem Plzeň.
Finále začalo v 14:00 hodin a hrálo se na 6 směn bez časového omezení. Do zápasu jsme nastoupili v nejsilnější sestavě a od prvního nadhozu jsme byli těmi, kteří určovali tempo hry. Naše vítězná osa byl Lukáš Chromý s Honzou Sekyrkou, kteří si s pálkaři opravdu hráli. V první směně jsme se ujali vedení 3:0 a náskok postupně navyšovali až na konečných 18:0. Obrana hrála bezchybně, pěkným zákrokem ve skluzu se blýskl Filip Lavička a celý tým fungoval jako jeden celek! 
Hráči tak zaslouženě obhájili 1. místo z loňského roku a mohli se tak těšit ze zlatých medailí. Tento zápas byl na Hluboké poslední, protože hned druhý den najely na hřiště bagry a začala vysněná rekonstrukce celého areálu.
 
Baseballová sezóna 2019 je za námi a s ní plno zážitků, emocí a sportovních výkonů. To všechno by se neobešlo bez velké pomoci rodičů, kteří nás celou dobu podporovali, vozili hráče na tréninky, turnaje a při zápasech vydatně fandili. 
 
Dovolte mi, abych vám všem za celý realizační tým poděkoval za podporu a popřál do zimní přípravy hodně štěstí a sportovního nadšení. Zimní příprava se rozjede koncem října v nových trenérských týmech.
 
Další společnou akci je slavnostní zakončení sezóny včetně vyhlášení:
 
Součástí zimní přípravy je i běžkařské soustředění:
 
Za realizační tým U11 HC Ondřej Konvalinka
Menu