Regionální přebor U11

Regionální přebor U11
10 zář

9. 9. 2018 se na Hluboké sešly všechny týmy z jihozápadního regionu, aby poměřily své síly a dohrály základní část v oblasti. Hlubocké jedenáctky jsou současným lídrem tabulky, a tak bojovaly o udržení v čele tabulky, a tím i o pořádání závěrečného turnaje o medaile.

Prvním soupeřem byli Wolfs Domažlice. Obrana domácích fungovala během celého dne skvěle a i pálka byla lehce nad průměr. Díky nadhozu Míši Cajze a bezchybné obraně, se soupeř po metách moc neproběhl, a tak za celé utkání ani jednou nedoběhl na domácí metu. Sokolu se podařilo v prvních dvou směnách doběhnout vždy pětkrát. Při třetí a čtvrté směně si soupeř lépe hlídal domácí tým, a tak domácímu týmu přibyly další tři body. Konečný výsledek je tedy 13:0 pro Sokol Hluboká.

Ve 12:30 už na tým Sokol Hluboká čekal na hřišti největší dlouholetý rival Baseball Plzeň. Je to jediný tým, se kterým Hluboká v oblasti letos prohrála, takže nervozita byla značná. Na nadhozu se ve svém nejlepším světle ukázal Ondra Hajný. S podporou obrany pustil do hry jen jednoho hráče. Hráči pomalu začali přitvrzovat na pálce a v prvních dvou směnách získali dva body. V dalších třech směnách dokázali uhrát domácí hráči krásných třináct bodů, a dotáhnout tak zápas na konečný výsledek 15:1.

Posledním zápasem pro domácí tým byl duel s týmem Baseball Plzeň B. Na nadhozu se opět ukázal v dobrém světle Maty Kubát, a hned po něm Barča Klangů, s krásným rychlým nadhozem. Všechny ostatní posty byly pozměněny. Za zmínku stojí vyzdvihnutí výkonu Matyho Hučíka, za skvělé catcherování, Huga za power na pálce a úplného nováčka v týmu a výkon Šimona Mlýnka na první metě. Zápas skončil 8:6 pro Sokol Hluboká.

V oblasti je v plánu už jen jeden zápas s Plzní B. Potom se odehraje dlouho očekávané finále, na které se těší celý tým.

Menu