Halloween se Sokolem Hluboká

Halloween se Sokolem Hluboká
04 lis

Sraz v areálu jsme měli v 17:30 a nutno říct, že byla větší účast, než jsme vůbec předpokládali. Tuto akci s námi přišlo oslavit bezmála 30 dětí a okolo 40 rodičů.

Pro děti byl připravený program ve formě stezky odvahy, kterou musely projít za doprovodu některých z rodičů. Po cestě je čekala různá stanoviště s úkoly, a pokud vše splnili, mohli pokračovat dál.

Jako první je čekala opičí dráha v síťovém centu, na které si děti ve tmě vyzkoušely své lezecké schopnosti. Po dokončení tohoto stanoviště se pokračovalo dále po stezce. Dalším stanovištěm byla dětem hra Hádej kdo, na které se děti mohly ptát na otázky, ale osoba mohla odpovědět jen ano nebo ne. Toto stanoviště nezabralo dětem moc času a Karkulka byla brzy odhalena.

Jako poslední stanoviště byly baseballové otázky. Každá skupinka dostala řadu baseballových otázek, na které musela odpovědět správně. Tohle stanovitě bylo pro děti asi nejjednodušší a poradili si s ním raz dva.

To ovšem nebylo všechno. Aby děti dokončily svou stezku, museli ještě nakonec společně odpovědět na tři hádanky, které jim měli pomoci najít jejich odměnu. I s tímto úkolem si poradili hravě, a nakonec odměnu našli. Jednalo se o košík plný sladkostí.

Po stezce pro děti následovalo vyřezávání dýní, se kterým tentokrát pomáhali rodiče. Všichni si tuto akci skvěle užili, a budeme se těšit na další akce, které pro děti klub připraví.

 

Velké díky také patří rodičům, kteří se postarali o občerstvení.

Menu