Zimní příprava U7

Zimní příprava U7
04 pro

Výhodou oproti loňskému roku je dostupnost spousty sportovních pomůcek a tak jsou tréninky hodně různorodé. Základem je naučit hráče disciplíně bez které se trénink neobejde a pak osvojení si základních pohybových aktivit potřebných v baseballu, ale také v jiných sportech. Pomalu přidáváme baseballové drily, ale opravdu jen okrajově a to bez použití pálek a baseballových rukavic. Od ledna začneme už hodně házet a hlavním tahákem je pro děti roztažení sítí a slib, že každý týden jeden trénink budeme věnovat hlavně pálení ze stativu a z tosu.

Velká pochvala patří celému týmu za naprosto perfektní docházku na tréninky a taky pomoc rodičů při různých hrách. Obrovskou výhodou je silné zastoupení zkušených trenérů a to vždy v počtu minimálně tří na jeden trénink. Únorový výjezd na halový turnaj v Hrotovicích byl zrušen, ale nahradíme ho turnajem školních týmů, termín bude upřesněn.

Prvním ostrým startem mezi metami tedy bude Turnaj U7 Hrotovice 7.3.2020 a to ve složení soupeřů Hroši Brno, Draci Brno, Olympia Blansko, Technika Brno a Nuclears Třebíč.

Menu