Little league v oblasti Jihozápad odstartována

Little league v oblasti Jihozápad odstartována
28 pro

Na turnaji, který již proběhl začátkem prosince, byli hráči vybíráni v každé kategorii do 3 týmů na základě draftu. Draft obsahoval disciplíny v podobě zpracování míče na pozici short-stop a jeho hození na 1st base, dále zpracování míče na 1st base, pálení z front tosu, a běh na první metu.

Součet bodů v jednotlivých disciplínách utvořil pořadí hráčů, ze kterých byly jednotným klíčem utvořeny tři podobně silné týmy. Každý tým dostal svého hlavního trenéra a dva asistenty.

Hlavním trenérem týmu, který na turnaji získal dvě výhry a ani jednou neprohrál v kategorii U11 je Richard Vaněk hráči: Tomáš Tesař, Karel Bergmann, Václav Zeman, Robert Heltzel, Martin Macháček, Pavel Bergmann, Adéla Trunečková, Jiří Svatoň.

Druhý tým skončil s jednou výhrou a jednou prohrou: hlavní trenér: Josef Ižof, hráči: Jakub Frantál, Ondřej Socher, Petr Mužík, Aleš Stibůrek, Patrik Janák, Matěj Šafařík, Kateřina Klímová, Zoran Jirkovič.

Třetí tým, který skončil se dvěma prohrami: hlavní trenér Aleš Truneček, hráči: Augustýn Plátenka, Jakub Frantál, Matouš Mlýnek, Josef Joza, Marek Hrubý, Patrik Gangl, Viktor Svačina, Jan Novotný, Lukáš Vaněk. Asistenty týmů, rozhodčí a zapisovatele tvořili dobrovolníci z řad rodičů a hráčů.

Velký dík patří i rodičům hráčů, kteří se dobrovolně zapojili do přípravy hřišť a zásobování materiálem. Další turnaj proběhne dne 25.01.2020 na stejném místě, tedy v nafukovací hale v Mladém v Českých Budějovicích.

Menu