Výzva českému baseballu - #SafeAtHome

Výzva českému baseballu - #SafeAtHome
26 bře

Asi jste si již všimli prvních videí týkající se individuální přípravy, ať už šlo o trénink pole pro mládež, nebo o kondiční cvičení, v neposlední řadě cvičení pro nadhazovače. Česká baseballová asociace chce ve velice krátké době vytvořit jednoduchou platformu, pomocí které by se sami hráči, rodiče, ale i trenéři dostali k různými videím týkajících se individuálních tréninků. Našim cílem je oslovit již stávající šiřitele individuálních tréninků a cvičení, a také další české trenérské kapacity, aby nám poskytly souhlas s šířením videa ve prospěch rozvoje české baseballové komunity. Chceme, aby ti, co chtějí na sobě pracovat měli možnosti, měli zdroje pro trénink i přes současnou nepříjemnou situaci.

Již nyní máme příslib od Pavla Chadima, že se ujme role koordinátora této platformy a ve spolupráci s šiřiteli videí a dalšími trenéry pro Vás připraví velice zajímavý program minimálně po dobu, kdy nemůžete být na baseballovém hřišti, či v tělocvičně, nebo v posilovně.

Sledujte prosím internetové stránky asociace a sociální sítě asociace. V co nejkratší době Vám představíme tuto platformu, abyste jí mohlo co nejdříve využívat.

Pomozte nám prosím tuto informaci šířit mezi všechny hráče, trenéry, ale i rodiče. Můžete-li kdokoliv pomoci jakýmkoliv způsobem k dalšímu zveřejnění této iniciativy, neváhejte a udělejte to prosím.

Jsme otevřeni jakémukoliv konstruktivnímu návrhu nebo iniciativě.

Držme si všichni palce, ať se nám COVID-19 vyhne velkým obloukem a my se budeme moci co nejdříve vrátit na baseballová hřiště.

Marketingová komise ČBA

Menu