Rozhovor Lukáš Chromý

Rozhovor Lukáš Chromý
01 dub

Jak bys zhodnotil uplynulou sezonu 2019?

Uplynulou sezónu bych zhodnotil určitě pozitivně. Byla to úžasná sezóna plná turnajů a zápasů. Také jsme měli dvě krásné soustředění. První v Brně na Hroších a druhé bylo na Hluboké. Obě tyto soustředění byly zakončeny krásným zápasem. 

Jaký je nejlepší moment, který Ti utkvěl v paměti z roku 2019?

Můj nejlepší moment byl z Trutnova, kdy jsem nadhazoval proti Tempu Titans a dařilo se mi celou dobu mého nadhozu udržet protihráče pod tlakem anebo také z turnaje v Třebíči, ve kterém jsme skončili na 6. místě a já jsem se stal nadhazovačem s největším počtem SO v turnaji.
 

Jak zatím probíhá zimní příprava a na co se hlavně zaměřuješ?

Naše zimní příprava probíhá jako každý rok. Zaměřujeme se hlavně na fyzickou zdatnost, grand-bally, fly-bally, pálku, rychlost, přesné a rychlé příhozy, rychlé zpracování míče a komunikace. Také já a pár hráčů z Hluboké trvale navštěvujeme pražskou baseballovou akademii. 


Co vás čeká v sezoně 2020?

V letošní sezóně nás čeká Jarní turnaj, ČBP - U13, Backtoschool, kvalifikace na MČR a doufám, že i MČR. Dále mě čekají výběry do reprezentace a skvělé kondiční tréninky s Tomášem Železným.

Jaký je tvůj/váš cíl na rok 2020?

Náš cíl je víceméně každý rok stejný. Probojovat se na MČR a tam se co nejlépe umístit. A můj osobní cíl je dostat se do české reprezentace. 

Prozradíš nám, čemu se mimo baseball ještě věnuješ?

Mimo baseballu se hlavně věnuji se svým trenérem Tomášem Železným kondiční přípravě, rychlým startům a stabilitě těla. Dále chodím na kytaru, zpěv a především se snažím naplno věnovat škole. 

Menu