Soustředění na Hluboké

Soustředění na Hluboké
04 dub

 Hledáte vhodné místo pro Váš sportovní kemp? Objevte pestré sportovní zázemí a příjemné ubytování pod zámkem Hluboká, u řeky Vltavy.

Volné termíny (volná kapacita ubytovny):
- sportoviště lze využívat (rezervovat) během celých prázdnin - září. Konktrétní rezervace dle domluvy.

Telefonicky na 602 746 746


Ubytování:
Sportovně relaxační areál nabízí ubytování hostelového typu vhodné zejména pro skupiny a půjčujeme stany (stanová plocha s vlastním zázemím)

Vícelůžkové pokoje mají společné sociální zařizení. Vše je moderně a účelně provedeno. Zázemí baseballistů pod hlavičkou T. J. Sokol Hluboká nad Vltavou poskytuje příjemné ubytování v šesti pokojích o celkové kapacitě 38 lůžek se sociálním zařízením na chodbě a stravováním v klubové restauraci.

2x pětilůžkový pokoj
Pětilůžkový pokoj je vybaven dvěma stabilními palandami z masivu, jedním samostatným lůžkem a dalším základním nábytkem. Sociální zařízení je umístěno na chodbě.

2 x šestilůžkový pokoj
Šestilůžkový pokoj je vybaven třemi stabilními palandami z masivu a dalším základním nábytkem. Sociální zařízení je umístěno na chodbě.

2x osmilůžkový pokoj
Osmilůžkový pokoj je vybaven třemi stabilními palandami z masivu, dvěma samostatnými lůžky a dalším základním nábytkem. Sociální zařízení je umístěno na chodbě.

Sportovniště - Co u nás můžete využít?
4 baseballová hřiště
6 pálkařských klecí
Venkovní posilovna
Plážový volejbal (4x hřiště)
Lannové centrum
Adventure minigolf
Nafukovací trampolínu
Dětský svět Špuntárium
Půjčovna sportovního vybavení

Rádi Vám pomůžeme!
TOMÁŠ PETŘÍK
E-mail: petrik@good-agency.cz  
Telefon: +420 602 746 746

Menu