Zápasy U13 14.6. v Plzni

Zápasy U13 14.6. v Plzni
16 čen

Bylo vidět, že všichni zůčastnění se pečlivě připravovali na naše hráče. Již nebyl vidět hladký průběh zápasů.

Jako trenéři jsme vyslali na nadhazovací kopce jiné borce než v uplynulém týdnu, abychom měli jistotu a přehled o hráčích potřebných pro nadhoz do dalších turnajů.

      Hned po příjezdu jsme narazili na Wolfs Domažlice. Na pomyslný kopec ( v Plzni je soft hřiště) jsme poslali Matěje Kubáta. I když vzrůstem nejmenší, tak výkon byl největší.

Hned v první směně jako hosté jsme zaútočili a doběhli pro 4 body. Ovšem Domažlice potrestaly naše  4 trestuhodná Ečka a vrátili nám body 3. Další směna byla vyrovnaná a oba týmy doběhly pro 5 bodů.  Hra byla o poznání lepší ze strany Domažlic, což bylo jedině dobře. Další průběh už byl v naší moci. Matěj házel výborné technické nadhozy a udržel se po celý zápas, proto má své první complete game za U13. Zbytek týmu rozpálil nového nadhazovače Domažlic a tak zápas skončil 17:8 pro nás. Ovšem Míša Cajz si udělal radost krásným tří bodovým Homerunem přes middle až do parku.

 Zápas s Plzní zahájil Lukáš Chromý, V tomto případě to byla jistota, protoře Luky už má hodně naházeno a má stabilní formu. Plzeň začala s námi ve své slabší sestavě, protože mají letos opravdu široký kádr.  Ovšem hned v první směně  jsme dostali 2 body díky agresivnímu base runningu plzeňských hráčů. My jsme ale opět podávali výborný výkon na pálce a tak jme si do 3. směny doběhli pro 17 bodů. Plzeň pak vystřídala komplet pole a bylo to hned znát. Podstatně tužší soupeř se do nás obul.  Zápas dostal ohromný náboj a bylo vidět že je to soupeř rovný s námi. Jejich pole nám posbíralo mnoho odpalů a zahrálo auty na metách. Za ty poslední 2 směny jsme vydřeli pouze jeden bod. Luky Chromý to ovšem vzal na sebe a tak nedal Plzni šanci něco vymyslet. Uzavřel to 3K po sobě a tak jsme zaslouženě vyhráli 18:2.

 

Sestava hráčů: Míša Cajz, Ondra Hajný, Lukáš Chromý, Matěj Kubát, Filip Lavička, David Růžička,

                          Šimon Mlýnek, Hugo Borovec, Honza Sekyrka, Tomáš Kvasnička, Tonda Zajíc.

 

Díky za podporu od asistentů a rodičů, jmenovitě také Šárce Cajzů a Jiřce Růžičků za zápisy zápasů.

 

 Fotogalerie od našeho dvorního fotografa Karla na adrese:

 https://www.zonerama.com/Baseball-Karel/Album/6300750

Menu