První úspěch letošní sezóny

První úspěch letošní sezóny
25 čen

 

O uplynulém víkendu odehrál ženský tým hlubockých softballistek první turnaj sezóny. Zápasy se konaly na hřišti Blondies v Českých Budějovicích.

Ačkoliv počasí bylo velice nepříznivé, ženy šly do turnaje s velkým odhodláním a cílem vyhrávat. K tomu také přispěl fakt, 

že na pomyslnou trenérskou židli se pro tento víkend usadil Mich Pirgl, kterého si některé hráčky pamatují ještě z juniorských dob.

V prvním zápase ženy nastoupili proti týmu ledenických Žraloků. Hlubocké hráčky od začátku skórovali a nedaly soupeřkám nic zadarmo. Hluboká vyhrála 9:3.

Další zápas se hrál proti Miners Kladno, přestože hned v první směně tým Hluboké udělal 3 body a Miners 0, nepodařilo se náskok udržet. 

Zápas byl vyrovnaný do poslední minuty a Hluboká prohrála 8:7.

Třetí zápas prvního hracího dne nastoupila Hluboká proti Tempu Praha. Hluboká měla od začátku navrch, za vypíchnutí stojí třímetový odpal K. Maříkové.

Nad nováčkem soutěže Hluboká vyhrála, zápas skončil o rozdíl 15:0.

V neděli déšť neustával, ba naopak, ale turnaj pokračoval dál. Hned ráno hlubocké softballistky nastoupili proti Pikes Praha. 

Zápas to byl vyrovnaný, ve druhé směně zahrála Hluboká krásný double out ze třetí mety na první. Ale ani to nestačilo a Hluboká prohrála 3:9.

Poslední zápas nastoupil tým Hluboké opět proti Miners Kladno. Ze začátku velice vyrovnaný zápas naše softballistky na konec obrátily ve svůj prospěch a vyhrály 16:3.

Hlubocké šelmy tak v prvním turnaji sezóny skončili na třetím místě. 

Bylo super vidět, jak si ženy hru užívaly a i přes nepřízeň počasí šly do každého zápasu s nadšením a elánem. 

V týmu se po několikaletých pauzách objevily zkušené hráčky, které tak snáze předají své zkušenosti nováčkům. 

Závěrem bych chtěla přivítat novou členku Míšu Střelečkovou, která výborně doplnila tým. 

Děkujeme všem fanouškům (mimojiné hlubockým trenérům U13, U7, muži) za podporu a našim zraněným spoluhráčkám za výborný support po celý víkend. A velké díky Majkovi! Tuším skvělou sezónu pro znovuzrozený tým Ženy Hluboká.

 

 

Menu