Konec jarní části pro U13

Konec jarní části pro U13
01 čec

Shodou okolností se konal také turnaj U7 a tak bylo hlubockých na hřišti přehršel. Považte, když na turnaj U7 do Domažlic jedou 4 HC z Hluboké. Michal, Radek, Martin a Ondra. :-) a 15 dětí. Děkujeme jim za podporu a fandění.

První zápas s Wolfs Domažlice jsme opět nechtěli po uplynulé hrací neděli, kde to byl nádherný a vyrovnaný zápas, podcenit. Startár na kopci byl Ondra Hajný a jako catcher Míša Cajz. Ovšem kluci rozjeli sami bez koučování pěknou jízdu. Míša signály výborně vedl Ondru a ten mu házel přesně to co chtěl. Celá obrana pak tuto dvojku skvěle podporovala zahrála bez chyb celý zápas. Ondra dopustil pouze 9 odpalů, které všechny díky skvělým hráčům v poli skončili outem pálkaře. Wolf se dostali pouze dvakrát na 1B a jednou 2B a to díky Ondrovým BB a jednomu HP. Jan Hojda z Wolfs házel o poznání pomaleji a bylo vidět na našem vršku line upu, že s tím mají trochu problém. Ovšem druhá polovina se s tím poprala lépe  a zasloužila se o většinu doběhů. Celkový výsledek 13:0 pro nás, přesně vyjádřil průběh zápasu. Díky celému týmu, který podržel nadhazovače má Ondra druhý complete s nulou a navíc No hitter.

 

Na Plzeň jsme nechali od začátku na lavičce nejzkušenější hráče a dali prostor ostatním. Na kopec se postavil Honza Sekyrka a jako catcher Lukáš Chromý. Plzeň od začátku neměla nějak výrazný nadhoz, byl ale dost nepříjemný. Pomalé nadhozy které byly občas  něco jako kříženci change upu a slow pitche jsme hrozně málo kontaktovali. Nicméně kluci ve dvou směnách doběhli pro šet bodů. Honza Sekyrka od začátku nedal Plzeňským  šanci a svými fast bally posílal soupeře zpět pod střechu dugoutu. Luky výborně blokoval míče a výrazně Honzovi pomáhal. Ve druhé polovině jsme už výrazně přepalovali soupeře a obrana fungovala skvěle. Na dohrávku posledního iningu jsme museli kvůli limitu poslat na kopec Adriana Rega. Ten se ovšem ničeho nazalekl a nekompromisně zápas zavřel. Nicméně v polovině jsme vystřídali aby nikdo neseděl celý zápas. Míša Cajz si proto mohl užít parádní 3 bodový Home Run.

Výsledek 17:6 byl zasloužený.

 

Sestava 28.6 2020  Míša Cajz, Ondra Hajný, Lukáš Chromý, Tomáš Kvasnička, Filip Lavička,David Růžička, Adrian Rego, Tonda Zajíc,Hugo Borovec, Honza Sekyrka,Šimon Mlýnek.

 

Je potěšující vidět že hráči na sobě mákli a mají dobrou formu. Výsledek regionu je naší vstupenkou na finálový turnaj MČR.

Děkuji za celou jarní část všem hráčům U13 , Viktorovi a Vaškovi jako asistentům, rodičům a všem ostatním co nám pomáhají.

Za  U13 HC Zdeněk

Menu