Hluboká – první zápasy za juniorky

07 čec

Naše juniorky měly hrát svůj první turnaj na konci června, ale ten byl pro nepřízeň počasí zrušen. Avšak o víkendu 4. – 5. 7. nebyla nouze o sluneční paprsky, ale o hráčky. Z dvanácti nominovaných zbylo devět. Odjet na turnaj v devíti bylo riskantní, ale holky to zvládly na jedničku. Přestože jsme prohrály třikrát, neznamenalo to zklamání, ale z každého zápasu jsme si odnesly nové zkušenosti a děvčata hrála opravdu skvěle. Hra s Kotlářkou zamotala hlavu i pořádajícím, protože tři tiebreaky posunuly hrací dobu z 80 minut na 2 hodiny a 40 minut. Z vítězství se nakonec radovala Kotlářka (12:13). Poslední zápas musel být ukončen pro tmu. Na hotel jsme se dostali okolo 23. hodiny, ale naštěstí si mohli protáhnout budíček a vychutnat si výbornou snídani.

A závěr? V juniorkách dokážeme hrát vyrovnané zápasy, číst a plnit signály, pálit a buntovat, zahrát double, outovat krádeže, hrát týmově. Na pozicích kečra se osvědčila Verča Fuková a Terka Škrnová (Lucka Blažková měla bolavá záda, ale jela podpořit tým). Velká pochvala patří nadhazovačkám – Fukové Kačce a Verče, Terce Hanzalové a Škrnové (TS).

Hlubokou reprezentovaly: Dušková Peťa (SS, 3B, CF), Kačka Fuková (P, SS, CF), Verča Fuková (C, P), Hanzalová Tereza (P, 2B, 3B, CF), Hasmanová Kája (LF, RF), Jílková Tereza (3B, CF), Machová Eliška (1B), Nejezchlebová Anežka (LF, RF), Škrnová Tereza (P, C, 2B).

Velký dík patří Vaškovi Petříkovi (TS) a rodičům, kteří nám zajistili dopravu a podporovali nás.