Čtvrtý turnaj třetí ligy žen, divize Čechy v Mostě

Čtvrtý turnaj třetí ligy žen, divize Čechy v Mostě
30 zář

První den jsme hrály až ve 13 hodin. Je třeba zmínit, že systém turnaje byl změněn po tom, co se tým Tempa odhlásil.

Prvními soupeřkami pro nás byl domácí tým Painbusters. Co si budeme povídat, holky z Mostu se za tuhle sezónu dost vyhrály a na zápasech je to znát. Zápasy s nimi jsou velice akční a vyrovnané. Po tom, co jsme v Lobkovicích porazily mostecký tým v tie breaku 23:22, na Kladně jsme si vyměnily dva homeruny a jednu výhru a jednu prohru, nás holky teď docela roznesly na kopačkách. Byly jsme přemotivované a strašně jsme si přály, aby se nám tento turnaj podařil. Což se nám v sobotu vůbec nevedlo. Naší velkou slabinou byla opět pálka, a to i přesto, že jsme trénovaly také individuálně. Nebylo však lehké se na mosteckou nadhazovačku načasovat. Spíš se jednalo o slowpitch a mnoho ballů, než kvalitní pálitelný nadhoz. To nás však neomlouvá. V poli se nám povedlo pár errorů a už jsme se vezly.

Hluboká:Painbusters
3:10

Ve druhém zápase jsme si zahrály jihočeské derby proti Žralokyním Ledenice. Ledenické na nás nastoupily hned od začátku útočnou pálkou a my jim to "oplácely" odpaly na pozice (na to máme opravdu talent), když už nějaké byly teda. V poli se nám povedlo čertovské kolečko a nálada byla ta tam. Je však třeba vyzdvihnout neuvěřitelný progres a odhodlanost Jindřišky a Aranky na pálce. A take Máji skvělé chyty v centru. Éro si v tomto zápase oběhla inside-the-park homerun.

Hluboká:Žraloci
8:20

Po vydatné večeři, družbě s vedením mosteckých házenkářek a kvalitním spánku i snídani jsme nastoupily do nedělních zápasů s pocitem, že už nemáme co ztratit. Dokonce nás přes celou republiku dojela podpořit i Míša (2B, 3B). První soupeř byly Pikes Praha. Zápas to byl velice vyrovnaný a začala přetahovaná o body. Na pálce se nám dařilo mnohem lépe než předchozí den a nejvíc opět zářila Jindřiška. Avšak po pár nešťastných situacích jsme o bod prohrály. Jak řekl náš coach: "Nemám ve zvyku házet prohru na rozhodčí, ale tady nás fakt zařízli." Zajímavě pískané striky i outy na metách nás stály zápas. I to ale patří k softballu.

Pikes:Hluboká
7:6

Poslední zápas víkendu jsme si už opravdu chtěly užít. A to se nám povedlo. Nastoupily jsme proti Miners Kladno a od začátku jsme bodovaly a hrály rychlé směny. V jednu chvíli nás Miners dotahovaly, ale naštěstí jsme se nedaly a na konec turnaje jsme si spravily chuť vyhraným zápasem.

Kladno:Hluboká
6:20

Ani to nám však nepomohlo, a přestože máme stejný počet bodů jako Žraloci Ledenice, ony mají celkové skóre lepší, a tudíž postupují do finále. My ale neklesáme na mysli, protože turnaj o nejlepší z nejhorších si KO-NE-ČNĚ zahrajeme doma, před domácím publikem! Těšíme se na Vás 17.-18.10. v Hluboké nad Vltavou!

Velké díky Mílovi, panu Kubátovi za fandění a coachování na 1. metě a našemu nejskvělejšímu týmu!

Sestava: Kateřina Maříková (C), Marcela Alexa (2B, 3B), Petra Helmel (SS, P, 2B), Kateřina Éro Petroušková (P, 1B, CF), Kateřina Měšťanová (P, SS, CF, 1B), Michaela Střelečková (3B, 2B), Kristýna Aranka Prušková (LF, RF), Pavla Náhlíková (RF, LF), Marie Mužíková (P, SS, CF), Lenka Kubátová (LF, RF),  Zdeňka Pirglová (LF, RF), Jindřiška Vochozková (2B, RF).

 

Menu