Poslední zápas U 13 a ukončení sezóny

Poslední zápas U 13 a ukončení sezóny
24 říj

První zápas odehrála Plzeň s Wolfs Domažlicemi. Vítěz se radoval s postupu do finálového zápasu.

Domažlice předvedli výborný útočný baseaball a zaslouženě zvítězili 8:3 nad soupeřem.Do finálového zápasu tedy nastoupili Domažlice a Sokol Hluboká. Zápas byl pro část hráčů poslední na takto malém hřišti a proto dostali nejvíce prostoru. Na kopci začal Míša Cajz a jako catcher si zasloužil hrát za výkony v celé sezoně Šimon Mlýnek. Domažlice nenašli recept na Michala, který umožnil pouze 3 body soupeři. Sokol hned v první směně doběhl pro 4 body. Další dva iningy jsme se nemohli dostat na mety díky FO zahraných Domažlicemi. Čtvrtý ining byl zlom zápasu v náš prospěch. Všichni hráči lineupu začali trefovat míče a dostávat se na mety. Poté jsme vystřídali nadhoz a za Míšu šel Ondra Hajný. Míša si připsal win 9:3. Naše U13 pokračovali dále v nádherných odpalech a dobíhali pro body jako na kolotoči. Ondra zbytek zápasu podržel bez šance soupeřovi cokoli udělat a tak zápas skončit za stavu 3: 21 pro Sokol. Tímto výsledkem skončila celá baseballová sezona U13 kteří obhájili vítězství v regionu z loňského roku.

Za tento den chci poděkovat všem hráčům, rodičům a trenérům kteří se podíleli na atmosféře posledního slunečného baseballového dne. Jmenovitě děkuji Vojtovi Vlachovi za odpískání obou zápasů, Terezce Jílkové za zápis a Vaškovi Kaprovi s Viktorem Lavičkou za parádní šimrání antuky hrably před i po zápasech.

Sestava hráčů 4.10 :

Míša Cajz, Ondra Hajný, Lukáš Chromý, Matěj Kubát, Filip Lavička, David Růžička,

Šimon Mlýnek, Hugo Borovec, Honza Sekyrka, Adrian Rego.

Poslední a nejdůležitější část která je tradicí se uskutečnila 7.10 v rámci tréninku.

Od 17:00 nastoupily U13 proti výběru Parents Hluboká. Atmosféra zápasu byla parádní a všichni si ji užívali. Nadhazovali hráči na své rodiče tak bylo o zábavu postráno. Škoda že nikdo z nadhazovačů nezaskóroval ve vložené soutěži „Tref svého rodiče“. Zápas plynul jako voda a skončil smírným výsledkem 10:10 pro tmu na hřišti. Nutno podotknout že kluci museli zahrát 6 outů na ining, jinak by rodiče dostali výprask. A nepomohlo by jim ani těch 7 hráčů najednou v outfieldu. Co ale musím vytknout je že někteří rodiče hráli ve večerních róbách, šortkách a pantoflích a samozřejmě bez rukavic suspenzorů a čepic. :-)))

Jěště že si z nich neberou příklad hráči.

Závěrem chci poděkovat všem hráčům kteří to s námi trenéry vydrželi celou sezónu. Za jejich práci při treninkových hodinách. Za to že k tomu zvládli i školu byť v nouzových podmínkách. Rodičům za podporu jako je pomoc při zajišťování odvozu na tréniky a zápasy, za pomoc při zápisech zápasů, za pomoc při zajišťování ubytování a stravy, za dokumentaci na Karlovi Chromému. Samozřejmě děkuji Viktorovi Lavičkovi a Vaškovi Kaprovi za nenahraditelnou pomoc při trénování divé zvěře.

Do příštího ročníku postupuje část hráčů do U15 a já postoupím s nimi. Hráčům kterým zůstávají v U13 přeji ať vydrží, trénují a hrají dál. Určitě se uvidíme na fieldu, někteří budou hrát i za U15 s těmi se uvidím častěji. Budou mi chybět teambuldingové trenérské večery s rodiči, ale za rok se zase sejdeme a doufám že na ně opět navážeme.

Fotoalbum opět od Karla Chromého na adrese:

https://www.zonerama.com/Baseball-Karel/Album/6640555

 

Poslední, za U13 Zdeněk

Menu