Obnovení tréninků se přiblížilo

Obnovení tréninků se přiblížilo
24 lis

Tento posun lze očekávat při současném vývoji v pondělí 7. prosince, ale je velká naděje i dřívější termín, tedy 30. listopadu.

Všichni včetně dětí a mládež budou také moci začít trénovat. „V rámci přípravy na vnitřním sportovišti může být na jedné sportovní ploše jeden tým nebo jedna skupina sportovců, na venkovním sportovišti na jedné ploše dva týmy nebo dvě skupiny sportovců,“ uvedla Národní sportovní agentura (NSA), jejíž zástupci s ministerstvem zdravotnictví vyjednávají konkrétní podmínky. Zatím není jasné, jak velké budou moci tréninkové skupiny být. V oddílech se připravuje společně v jednom týmu obvykle více lidí než deset, což by měl být ve třetím stupni limit pro hromadné akce uvnitř. NSA proto jedná o jeho zvýšení pro společné tréninky.

Ve třetím stupni se otevřou také fitness centra s dodržováním dvoumetrových rozestupů a omezením na jednoho člověka na 15 metrů čtverečních, které nyní platí v obchodech. Skupinové lekce budou moci být za účasti devíti cvičících a jednoho lektora.

Návrat ke sportování a baseballu je ten nejlepší dárek k Mikuláši!!!

Zkušenost nás naučila, že se může vše pokazit i to, že je potřeba každou možnost využít.
O přesných podmínkách a postupech Vás budeme informovat na baseball.cz

Za ČBA Ondřej Konvalinka

Menu