Czech talent + Sportovní ředitelé

Czech talent + Sportovní ředitelé
30 lis

Opatření ohledně C-19 se pomalu uvolňují, přesto jsme se rozhodli zrušit prosincový termín akcí v Nymburce, a posunout je na začátek roku 2021. Jedná se o tréninky v rámci Czech Talentu vč. Programu PRO a setkání Sportovních ředitelů klubů.

Pro hráče hledáme vhodný termín v únoru 2021. Program PRO by se měl uskutečnit v neděli 3.1.2021 v  Hrotovicích příp. v Třebíči, samozřejmě za dodržení všech hygienických pravidel. Rodiče hráčů byli o změnách informováni emailem.

Pro sportovní ředitele jsme místo společného setkání připravili dvě on-line lekce. První se bude věnovat přednášce o dopingu, kterou přednese člen Antidopingového výboru MUDr. Exner.
Druhou pak obstarají Richard Kania a Arnošt Nesňal. Oba se budou věnovat psychologii hráče v utkání či v tréninku.

Obě přednášky se uskutečním v prostředí Teams a Zoom (doping) a pozvánku na ně obdrží všichni SŘ oddílů, NBP ředitelé oddílů, členové realizačních týmů všech reprezentací a trenéři Akademií, emailem. Proběhnou v pátek 4. prosince od 18:00 hod. (doping) a od 19:30 hod. (psychologie).

Za antidoping přednášku obdrží účastníci 1 kredit do systému Celoživotního vzdělávání, za psychologii pak rovněž 1 kredit (viz info o změnách trenérských licencí).

 

 

Menu