Horská klinika 2021

Horská klinika 2021
11 pro

Nicméně jsou tradice, které by měly pokračovat dál i s rizikem, že je rozhodnutí těch, kteří se v nás snaží vyvolat strach, aby s námi mohli snáze manipulovat, na poslední chvíli zastaví.

A takovou tradicí je bezesporu i naše trenérské setkávání v krásné zimní krajině Jeseníků. 

Letošní setkání se sice díky mezinárodním omezením uskuteční bez pozvaných zahraničních lektorů, ale bude nové v tom, že ho předem budete moci ovlivnit díky sdíleným názorům a přáním na našem diskuzním fóru, které pro vás připravujeme.

A pohodové bude i díky tomu, že se budeme moci po roce setkat s vámi všemi, kteří máte tento nádherný sport pevně ve svém srdci.

 

Termín: 22.-24.1.2021 hotel Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou v Jeseníkách.

 

Jedním z letošních přednášejících bude asistent u repre týmů ČR  a zároveň i programový garant předchozích ročníků HBK, Pavel Chadim. Podívejte se na jeho pozvánku, viz odkaz:

 

https://youtu.be/3-2OwUCGiGk

 

S lektory jsme pro vás připravili malé upoutávky - trailery, které vás uvedou do jednotlivých témat přednášek nadcházející HBK. V diskuzi na youtube se může celé téma posunout přesně tam, kde si ho přejete mít. Neváhejte proto tuto diskuzi na youtube nad videi využít. Trailery k jednotlivým tématům budeme průběžně doplňovat.

 

Odkaz na youtube na trailery a zmiňovanou diskuzi najdete zde:

 

https://www.youtube.com/channel/UC7zyr9K45PRIss3rsfgFHgQ

 

Více informací o připravovaném programu a přihlášení naleznete na:

 

https://www.taborcernypotok.cz/hbk/ 

 

Těšíme se na vás.

 

Za všechny lektory a přednášející vás zdraví    

 

Roman Lipavský- hlavní pořadatel

+420 602 484 083

Menu