Sokol Hluboká v sobotu přivítá Cardion Hrochy Brno

Sokol Hluboká v sobotu přivítá Cardion Hrochy Brno
08 čec

Ve třetím kole TOP 6 baseballové Extraligy Sokol Hluboká v sobotu přivítá Cardion Hrochy Brno   

Po víkendovém druhém kole TOP 6 nadstavby baseballové Extraligy, v níž Sokol Hluboká prohrál 1:2 na zápasy s Draky Brno, v sobotu přivítá od 13. hodin další brněnský tým - Cardion Hrochy Brno.  

Hroši zatím získali v nadstavbové TOP 6 jeden bod a jsou šestí, Sokol je se dvěma body pátý, před nimi jsou čtyřbodové týmy Arrows Ostrava, úřadující mistr Draci Brno, Eagles Praha a Tempo Praha.

V základní části Extraligy dokázal Sokol Hrochy doma porazit 6:0, další dvě utkání ale prohrál, v TOP 6 již zkrátka není slabšího soupeře. A oba týmy potřebují nutně bodovat, aby ještě mohly živit šanci na finálovou čtyřku, která bude mezi sebou hrát o titul.  

Třetí série TOP 6 začíná v sobotu ve sportovně-relaxačním areálu na Hluboké ve 13.00  a pokračuje druhým utkáním od 16.00 nebo podle konce první duelu. Dohrávka v Brně je v neděli od 13.00.  Trenér hlubockých Zdeněk Josefus staví jako startery všech tří utkání zahraniční nadhazovače Sokola. První utkání doma bude na kopci startovat Australan Billy Parsons, který drží mezi nadhazovači Extraligy dělené druhé místo v počtu strikeoutů (84), druhé utkání startuje Novozélanďan James Boyce a nedělní v Brně zkušený Američan Wesley Roemer.  

Všechna utkání jsou streamována a vidět je můžete na webech pořádajících týmů /baseball-hluboka.cz, www.hrosibrno.cz/ nebo na webu České baseballové asociace /tv.baseball.cz/, o zasvěcený komentář z domácích utkání se v sobotu postarají Jan Kolář a Milan Mařík. Vzhledem k uvolnění protiepidemických opatření jsou na Hluboké pro diváky připraveny obě tribuny k sezení. Ve čtvrtém kole TOP 6 o víkendu 24. – 25. července se Sokol Hluboká utká s Tempem Praha, doma hraje v sobotu 24. 7. od 13.00 a 16.00, v posledním kole 30. 7. – 1. 8. narazí na vítěze základní části Arrows Ostrava.   

Menu