Sokol Hluboká bojuje o semifinále baseballové Extraligy!

Sokol Hluboká bojuje o semifinále baseballové Extraligy!
30 čec

Poslední kolo TOP 6:  Jde o všechno! Sokol Hluboká bojuje o semifinále baseballové Extraligy!

O víkendu se baseballisté Sokola Hluboká utkají v posledním pátém kole TOP 6 Extraligy se suverénním vítězem základní části a lídrem nadstavby, týmem Arrows Ostrava. Pokud chtějí semifinále, musí ze tří utkání poslední série získat více bodů než jejich rival v tabulce, Tempo Praha, který se utká s Draky Brno.   

Sokol i Tempo mají po čtyřech kolech shodně po šesti vítězstvích a šesti prohrách, Tempo je na čtvrté postupové pozici o skóre, Sokol je pátý. Kdo z obou týmů získá o víkendu více vítězství, postupuje mezi nejlepší čtyři týmy Extraligy! 

Sokol to jako nováček Extraligy, který mnohé svými výkony překvapil, bude mít těžké. Arrows Ostrava suverénně ovládli základní část a jsou s osmi vítězstvími o skóre i lídrem TOP 6 společně s loňským mistrem, brněnskými Draky. Arrows celou sezónu předvádějí krásný útočný baseball, jsou agresivní na pálce, příliš nechybují a je to vidět i na jejich aktivním skóre.        

První dvě utkání v pátek a v sobotu sehraje Sokol v Ostravě, v neděli 1. srpna se pak od 13.00 představí doma ve sportovně relaxačním areálu na Hluboké. První utkání začíná v Ostravě v pátek 30. července v 19. hodin, jako startér se na nadhozu představí Jimmy Boyce. Druhé ostravské utkání v sobotu ve 13.00 bude startovat David Šťastný a v nedělním domácím utkání se ve 13 hodin na kopci představí Billy Parsons

Všechna utkání budou streamována. O zasvěcený komentář z domácího utkání na Hluboké se tradičně postarají Milan Mařík a Jan Kolář. Přenosy můžete sledovat na webech pořádajících týmů nebo na webu České baseballové asociace /tv.baseball.cz/.  Nedělní utkání z Hluboké  je možné vidět od 13:00 na www.baseball-hluboka.cz/extraliga a také bude možné  vidět v  TELEVIZI JIŽNÍ ČECHY. Přijďte nás podpořit, Sokol Hluboká má jedinečnou šanci dostat se jako první tým z jihu Čech do semifinále baseballové Extraligy.         

Menu