Hlubocká U7 v Domažlicích

Hlubocká U7 v Domažlicích
03 říj

Obě hlubocké skvadry odehrály vyrovnaná utkání s Merklínem (1 výhra, 1 prohra), doháněly ztrátu s domažlickými Wolfs (2p) a s respektem sledovaly úroveň plzeňského týmu (2p), který se prezentoval nejpokročilejší úrovní na turnaji.

Hlubocké Áčko i Béčko se ukázali jako pálkařsky motivovaný tým, který neměl problém odpálit několik tvrdých lajndrajvů (linedrive - rovný odpal) a také několik odpalů do zadního pole i v podání pětiletých hráčů. Chytání a zpracování míče zůstává oblastí, kde máme tedy co zlepšovat. Některé rozehry našich spoluhráčů ukázaly spíše tzv. scrum z rugby, kdy se soupeřící snaží nad míčem přetlačit a uhájit stranu. V rugby jsou to ovšem soupeřící týmy a u nás se takto trošku přetlačovali pouze hlubočtí.

I přes tento menší “výlet” do ostatních sportů byl celý den balzámem na duši dospěláků, kteří se v pozici trenérů snažili své emoce, skotačení a křepčení spojit s pokyny o co nejlepší dětský prožitek.

V neděli 14. října (10 - 15 h) zveme všechny fanoušky na poslední turnaj regionu U7 přímo na Hluboké (hřiště C a D vedle Špuntária za potokem).

Menu