ČBP U8 (Čechy) na pražských Eagles 4.-5.9.2021

ČBP U8 (Čechy) na pražských Eagles 4.-5.9.2021
14 zář

Náš tým se skládal z mladších hráčů U9 a ze starších hráčů U7 a pro mnohé sedmičky to byla premiéra na tak velkém hřišti a turnaji, tím se jejich nadšení pro hru ještě násobilo. Ve skupině jsme se nejdříve utkali s Miners Kladno a parádní pálkou a pevnou obranou jsme je porazili 20:13. Pálka byla naší dominantou po celý turnaj. Ve druhém odpoledním zápase proti domácím Eagles se projevila poobědová únava a trochu zmatečné pobíhání v obraně spojené s nepřesnými příhozy. Našich chyb soupeř využil a zápas skončil vítězně pro Eagles 17:5. Třetí a poslední zápas ve skupině byl proti pardubickým Waynes. V průběhu všech utkání byla obrana v devíti, ale na pálku mohl každý ze čtrnácti hlubockých hráčů a tak si turnaj užili opravdu všichni. Na pálce se opět Sokolíkům dařilo a po takřka bezchybné obraně dotáhli zápas do vítězného konce za stavu 15:5. Všichni jsme měli předčasnou radost z postupu do semifinále, ale jelikož Eagles i Miners měli stejný počet výher a proher jako Sokol, dostalo se na neoblíbené kolečko (počet výher, počet obdržených a daných bodů) a Sokol bohužel z tohoto kolečka vypadl jako poražený. Museli jsme se tedy spokojit s nedělním zápasem o páté místo proti pražskému Tempo Titans.

 

Hráči dali ale do zápasů vše a jejich radost z každého doběhu spojená s nezastavitelným fanděním z dugoutu (mnohdy jsem neslyšel ani výroky rozhodčích) byla odměněna večerním kláním na Laser Game na Braníku. Rodiče se nenechali zahanbit a bitva za účasti všech byla doslova kolosální

 

V neděli dopoledne nás čekal již zmiňovaný poslední zápas proti Tempu Titans s jasným cílem – vyhrát. Nejsilnější sestava v obraně, osvědčený LineUp, ale hlavně hra s totálním nasazením podporovaná srdcem zajistili výhru Sokola 14:8 a zakončení turnaje se ctí.

 

Chtěl bych tímto poděkovat za perfektní a oddanou asistenci při koučování Michalovi Pirglovi, Kamilovi Mirandů a Peťovi Mužíkovi za perfektní koordinaci v dugoutu. Bylo mi opravdu ctí pánové. Velké poděkování patří všem rodičům za krásné fandění a celkovou podporu. Všichni hráči jsou srdcaři a to je ten největší a nejsilnější základ týmu a jim patří úplně největší dík!!!!!!!!!!!!

 

A ještě sestava mého nejoblíbenějšího týmu: Adry, Miky, Honzík, Šíma, Sebík, Erik, Luky a Luky, Dejv, Elí, Míša, Markétka, Kamča a Kubík.

Za realizační tým Michal Kubát

Menu