VYHLÁŠENÍ SEZÓNY 2021

VYHLÁŠENÍ SEZÓNY 2021
22 lis

Po listopadové brigádě se obzvlášť naši nejmenší baseballisté a softballistky těšili na výsledky. Jak už jsme zmiňovali, v našem hlubockém klubu máme v současnosti 12 baseballových a softballových kategorií. A stejně jako na vyhlášení v zázemí, i online začneme s vyhlášením kategorií softballových.

SOFTBALL:

Žákyně
Softballové žákyně jsou úplně novou kategorií v hlubockém klubu, a tak se na jejich vyhlášení nej hráček budeme těšit příští rok, kdy za sebou budou mít svoji první sezónu. Hodně štěstí!

Kadetky & Juniorky
Nejlepší hráčky vyhlásila jejich trenérka, Lenka Dvořáková: „Hlubocké kadetky a juniorky posíleny o talentované hráčky z SC Pigs Trhové Sviny odehrály sezónu 2021 úspěšně. Těšíme se na novou sezonu, ve které nastoupíme v superlize kadetek a lize juniorek.“

Srdcařka a pálkařka 2021 – Petra Dušková
Srdcařka a catcheryně 2021 – Karolína Kundrátová
Srdcařka a opora juniorek 2021 – Bára Klangová
Nadhazovačka 2021 – Tereza Filková

Ženy
Trenérka Kačka Maříková na předání chyběla, ale byla zastoupena Érem a Lenkou Tóthovou. Jelikož v letošní sezóně hlubocký ženský tým odehrál pouze 3 turnaje, nebylo moc co vyhlašovat a tak se Kačka uchýlila k alternativní variantě a dovyhlásila sezónu 2020.

Pálkařka 2020 – Jindřiška Parýzková
Speciální poděkování 2020-2021 – Milan Mařík, Michal Kubát, Zdeněk Josefus
„Bezva“ hráčka 2020-2021 – Kateřina Petroušková (Éro)
„Nejtěhotnější“ softballistka ve hře 2020 – Lenka Tóthová (Lenka aktivně hrála ještě v 5. měsíci těhotenství)

BASEBALL:

U5
Hlubočtí nejmenší baseballisté začali trénovat teprve před dvěma měsíci pod vedením Kateřiny Maříkové a jejího týmu. Vzhledem k čerstvosti týmu ještě není co hodnotit, přejeme úspěšnou první sezónu v roce 2022.

U7 
Na jaře jsme uspořádali dva turnaje, z nichž první se konal přímo na Hluboké a druhý v Domažlicích. Další dvě akce proběhly na podzim, kdy se měli možnost hráči podívat i do Prahy. Závěrečný turnaj se konal na Hluboké společně s vyhlášením týmů a rozdáním cen. Velkou podporou byli i rodiče všech zúčastněných týmů, kteří vytvořili pro dětí podporu včetně cateringu pro naše nejmenší.

U9
Letos v U9 ceny nevyhlašovali, všichni hráči dostali vlastní baseballové kartičky s počtem zápasů a charakteristikou, co se na nich trenérům líbí a co se jim v sezóně 2021 povedlo. U9 hráli každý zápas tak, jako kdyby šlo o pohár na MČR. A na ten opravdu dosáhli, patří jim 3.místo na MČR U9 2021!

U11
Kategorii U11 vyhlásil trenér Martin Macháček.

Nadhazovač základní části -Václav Zeman
Nadhazovač kval.+ MČR - Matouš Mlýnek
Top pálkař - Robert Heltzel
Top OF - Petr Mužík
Top catcher - Martin Macháček
MVP* - Augustin Plátenka

U13 
Kategiorii U13 vyhlásil trenér Ondřej Konvalinka. "Kluci měli to štěstí, že některé velké turnaje se odehráli v domácím prostředí a mohli tak zažít krásnou domácí atmosféru včetně podpory publika z tribuny. Někteří hráči měli možnost vyrazit s akademií na turnaj do Itálie, odehrát evropský turnaj EBT v Třebíči, rozehrát se na konci prázdnin na Back2school a zakončit sezónu v Barceloně." 

Top polař - Matouš Mlýnek
Top nadhazovač/catcher - Lukáš Chromý
Top zlepšení - David Růžička
Top nováček - Tomáš Tesař
MVP - Filip Lavička
Speciální cena - Adéla Trunečková

U15
Nadhazovač 2021 – Ondřej Hajný
Pálkař 2021 - Lukáš Blažek
MVP - Cajz Michal
Trenérské ocenění za práci v celém roce - Vít Chládek

U18
Nejlepší nadhazovač - Viktor Sedláček
Nejlepší pálkař - Lukáš Jelínek
MVP - Michal Malát
Srdcař týmu - Pepa Kovanda

Muži "A"
Hlavní coach extraligového áčka vyhlásil uplynulou sezónu takto:
Nejlepší nadhazovač – Jan Novák
Nejlepší pálkař – Martin Mužík
MVP – Vasil Zhupanin
Největší zlepšení – Camilo Miranda
Nováček roku – Lukáš Jelínek

*MVP – Most Valuable Player = nejužitečnější hráč

Všem hráčům gratulujeme!

Pevně věříme, že letošní zimní příprava nebude nijak omezena a o zajímavé zákroky ve hře a skvělou reprezentaci našeho klubu nebude v sezóně 2022 nouze.

Sportu zdar!

Více fotografií naleznete na tomto odkazu zde.

Menu